Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

„Europa dla obywateli” – spotkanie w Świebodzinie
11-07-2018

„Europa dla obywateli” – spotkanie w Świebodzinie

Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli" zaprasza  na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 lipca w Świebodzinie.  Program przeznaczony jest dla JST, instytucji i NGO działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji. W ramach programu  można zrealizować projekt w obszarach Pamięć Europejska oraz Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie.


MPI w Czerwieńsku i Świdnicy
09-07-2018

MPI w Czerwieńsku i Świdnicy

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia–Polska zapraszają na bezpłatne konsultacje 10 lipca do Czerwieńśka i Świdnicy. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.

 


Plener rzeźbiarski „Natura i kultura”
04-07-2018

Plener rzeźbiarski „Natura i kultura”

W miniony weekend 29.06-1.07, na terenie Leśnej Stacji Dydaktycznej w Lipach, odbył się plener rzeźbiarski, pn.”Natura i kultura” współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.


MPI w Babimoście i Sulechowie
04-07-2018

MPI w Babimoście i Sulechowie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje w dniu 12 lipca 2018 r. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


MPI w Zbąszynku i Szczańcu
04-07-2018

MPI w Zbąszynku i Szczańcu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje w dniu 19 lipca 2018 r. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


28-06-2018

„NCBR dla firm” – spotkanie z ekspertami

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z Lubuskiego na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać dotację na rozwój firmy. Spotkanie odbędzie się 5 lipca w godzinach od 9:30 do 13:30 w Zielonej Górze w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Formularz zgłoszeniowy wraz z agendą spotkania znajdują się na stronie: https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-zielonej-gorze/


25-06-2018

Wspólnie o Funduszach Europejskich

„Wspólnie o Funduszach Europejskich” to konkurs dla organizacji pozarządowych, partnerów społeczno-gospodarczych i władz miejskich na najlepsze inicjatywy informujące o możliwościach korzystania ze środków unijnych.


Dzień Otwartych Farm - Gospodarstwo Qzko
18-06-2018

Dzień Otwartych Farm - Gospodarstwo Qzko

Pierwszy wyjazd w ramach Dni Otwartych Farm za nami. 16 czerwca Gospodarstwo Qzko przywitało fantastyczną atmosferą i ogromem atrakcji. Gości powitał wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn. Następnie odbyła się prezentacja serów z gospodarstwa (białych, kremowych, pleśniowych).


Doradzą jak sięgnąć po unijną dotację
18-06-2018

Doradzą jak sięgnąć po unijną dotację

21 czerwca zapraszamy na szkolenie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Będzie ono dotyczyć będzie planowanego konkursu z Działania 6.7 Profilaktyka i rehabilitacja zdrowotna osób pracujących i powracających do pracy oraz wspieranie zdrowych i bezpiecznych miejsc pracy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Nabór wniosków ma ruszyć 29 czerwca i potrwać do 6 lipca.


13 mln zł na nowe miejsca w żłobkach
13-06-2018

13 mln zł na nowe miejsca w żłobkach

13 milionów złotych mogą otrzymać ze środków unijnych firmy i instytucje na stworzenie nowych miejsc w żłobkach i klubach dziecięcych, by pomóc rodzicom wrócić do życia zawodowego lub utrzymać zatrudnienie. Dziś zarząd województwa przyjął regulamin konkursu, który zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych dni.  


Zapisz się do naszego newslettera!