Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

25-07-2017

Nabór w programie „Pakiet wsparcia miast średnich”

Ministerstwo Rozwoju oraz Polski Fundusz Rozwoju zapraszają samorządy miast średnich do wzięcia udziału w pilotażowym projekcie w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Jest to kolejna szansa dla sześciu lubuskich miast: Międzyrzecza, Świebodzina, Żar, Żagania, Nowej Soli oraz Słubic. Pilotażem ma zostać objętych do 60 potrzeb inwestycyjnych (każdy samorząd może zgłosić do 2 potrzeb inwestycyjnych na oddzielnych formularzach – formularz do pobrania ).


20-07-2017

Mobilne Punkty Informacyjne w Zwierzynie i Santoku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., zaprasza na bezpłatne konsultacje do Zwierzyna (24 lipca) oraz Santoka (28 lipca)  Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


18-07-2017

Fundusze Europejskie dla podmiotów leczniczych

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w poniedziałek (17.07) zorganizował spotkanie dla podmiotów leczniczych dotyczące możliwości wsparcia z unijnego portfela. Zaproszone zostały jednostki organizacyjne Samorządu Województwa Lubuskiego oraz spółki, w których Województwo Lubuskie posiada udziały. Omówiono możliwości dofinansowania w ramach RPO Lubuskie 2020 oraz Krajowych Programów Operacyjnych.


11-07-2017

Przed „trzydziestką” – góra możliwości!

Nie uczysz się, nie pracujesz i masz mniej niż 30 lat? Zatem czas na zmiany z Funduszami Europejskimi. Płatne staże, szkolenia, a może prawo jazdy? Znajdź projekt dla siebie lub skontaktuj się z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze lub Gorzowie i przejdź do działania.


11-07-2017

MPI w Sławie i Kolsku

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza wszystkich zainteresowanych  18 lipca na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


11-07-2017

MPI we Wschowie i Szlichtyngowej

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 20 lipca na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


06-07-2017

MPI w Nowym Miasteczku i Kożuchowie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, zaprasza wszystkich zainteresowanych 14 lipca na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


06-07-2017

Unijne dotacje dla sektora MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła III etap naboru w ramach konkursu Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 Stock. Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przedsiębiorcy mogą starać się o nawet 800 tys. zł dofiansnowania.


05-07-2017

Seminaria dotyczące profilaktyki zdrowotnej w lipcu w Warszawie

Ministerstwo Zdrowia zaprasza do wzięcia udziału w seminariach z zakresu profilaktyki zdrowotnej, finansowane z Programu Wiedza Edukacja Rozwój.


30-06-2017

Spotkanie informacyjne dla lubuskich przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia działalności gospodarczej w formie bonów na innowacje.


Zapisz się do naszego newslettera!

g -