Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

19-02-2019

Granty Norweskie dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji dla firm zainteresowanych wykorzystaniem „zielonych” technologii w przemyśle, w tym informatyzacją, automatyzacją oraz zwiększeniem efektywności procesów i technologii przemysłowych. Odbędzie się ona 19 marca w Oslo.


18-02-2019

Sprawdź potencjał wzorniczy Twojej firmy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące działania Design dla przedsiębiorców, które odbędzie się w Warszawie 7 marca. Zaproszenie skierowane jest do mikroprzedsiębiorców oraz małych lub średnich przedsiębiorcą, którzy mają siedzibę lub oddział na terenie Polski.


18-02-2019

Sfinansuj udział w targach zagranicznych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 5 marca w Warszawie. Przedstawiciele PARP omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwających obecnie konkursów do poddziałania 3.3.3 POIR GO TO BRAND. Eksperci zaprezentują kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 


MPI w Subregionie Gorzowskim
18-02-2019

MPI w Subregionie Gorzowskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych. Eksperci odwiedzą Deszczno i Skwierzynę (26 lutego) oraz Lubiszyn i Kłodawę (27 lutego)


Spotkanie informacyjne dla NGO
18-02-2019

Spotkanie informacyjne dla NGO

Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej oraz Starostwem Powiatowym w Słubicach zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych. Odbędzie się ono 5 marca w godzinach 13:00–15:30 w Słubicach.


Spotkanie dla NGO we Wschowie
08-02-2019

Spotkanie dla NGO we Wschowie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górzewe współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 7 marca w godzinach 13:30 – 15:30 we Wschowie.


07-02-2019

Działania promocyjne i nowoczesne formy marketingu

Zapraszamy wnioskodawców, beneficjentów oraz przedstawicieli instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu Interreg VA BB - PL 2014-2020 na kolejne szkolenia w formie praktycznych warsztatów pt.„Działania promocyjne i nowoczesne formy marketingu dla beneficjentów Programu Współpracy Interreg VA BB – PL 2014-2020”. Warsztaty organizowane są w miastach powiatowych województwa lubuskiego 


Podpowiedzą jak zdobyć unijną dotację
06-02-2019

Podpowiedzą jak zdobyć unijną dotację

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje, które odbędą się w Brzeźnicy, Nowogrodzie Bobrzańskim Małomicach i Żaganiu. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


MPI w Nowym Miasteczku i Kożuchowie
06-02-2019

MPI w Nowym Miasteczku i Kożuchowie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze  zaprasza wszystkich zainteresowanych 12 lutego na bezpłatne konsultacje, które odbędą się w Nowym Miasteczku i w Kożuchowie. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


Dotacje dla firm na misje i promocję za granicą
04-02-2019

Dotacje dla firm na misje i promocję za granicą

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim  zaprasza na spotkania informacyjne dla lubuskich przedsiębiorców. Odbędzie się ono 14 lutego w godzinach 10:00 – 13:00. Ze specjalistami będzie można się spotkać w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp.


Zapisz się do naszego newslettera!