Warte uwagi - archiwum wiadomości

Lubuskie Stowarzyszenie Cyklistów
13-05-2019

Lubuskie Stowarzyszenie Cyklistów

Lubuskie Stowarzyszenie Cyklistów ze Świebodzina decyzją zarządu województwa otrzymało dofinansowanie w wysokości 5 tys. zł na zadanie pn. Zawody sportowo rekreacyjne maraton rowerów górskich.


10-05-2019

Lubuska firma podbija Dolinę Krzemową

Lubuska firma ambsoftware będzie prezentować swoje dokonania na konferencji IoT World Santa Clara w Silicon Valley. To największe wydarzeniem o tematyce IoT w Ameryce Północnej. W Dolinie Krzemowej firma pokaże m.in. innowacyjny recyklomat. 

 


10-05-2019

XII Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski

W sobotę, 11 maja br., odbędzie się XII Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski. Start o 11.30 na boisku przy Szkole Podstawowej w Kołczynie. Na starcie z zawodnikami spotka się wicemarszałek Łukasz Porycki.


08-05-2019

Grand Prix Amatorów na szosie w Krośnie Odrz.

12 maja rowerowa majówka do prastarego miasta tkaczy, czyli do Krosna Odrzańskiego. W rajdzie może wziąć 150 uczestników.

 


 „Spartakus Otyń” z dofinansowaniem
29-04-2019

„Spartakus Otyń” z dofinansowaniem

Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus Otyń” decyzją zarządu województwa otrzymał dofinansowanie w wysokości 3 tys. zł na zadanie pn. Międzynarodowe Mistrzostwa Belgii w Tenisie Stołowym w Kategoriach Młodzieżowych.


25-04-2019

Samorządowcy debatowali w Warszawie

W stolicy odbyło się posiedzenie Komisji ds. Infrastruktury, Polityki Regionalnej oraz Środowiska Związku Województw RP. Wiceprzewodniczącym komisji został wybrany członek zarządu Marcin Jabłoński. Poza wyborem prezydium zgromadzeni debatowali także m.in. nad aktualizacją Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego oraz ogólnymi zasadami podziału na województwa środków unijnych po roku 2020.


Klub Tenisowy Żary z dofinansowaniem
24-04-2019

Klub Tenisowy Żary z dofinansowaniem

Klub Tenisowy Żary decyzją zarządu województwa otrzymał wsparcie w wysokości 2 tys. zł na realizację zadania pn. Grand Prix Ziemi Lubuskiej w tenisie.


18-04-2019

Wielkanocny nastrój zawitał do urzędu

Do Wielkanocy zostało coraz mniej czasu. Ostatnie dni przed świąteczną przerwą postanowił wykorzystać Stanisław Kozłowski – Burmistrz Ośna Lubuskiego, który odwiedził dziś Urząd Marszałkowski. W świątecznym nastroju samorządowiec spotkał z członkiem zarządu Marcinem Jabłońskim. Była to okazja m.in. okazja do wręczenie wielkanocnych upominków.


Przełazy: Przetarg na sprzedaż nieruchomości
16-04-2019

Przełazy: Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Zarząd Województwa Lubuskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej oraz BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego została umieszczona treść ogłoszenia przetargowego na sprzedaż nieruchomości w Przełazach stanowiącej własność Województwa Lubuskiego.


15-04-2019

Zielonogórscy akrobaci z dofinansowaniem

Kolejne pieniądze dla młodych sportowców. Tym razem dzięki decyzjom Zarządu Województwa Lubuskiego wsparcie otrzyma Stowarzyszenie Akrobatyki Sportowej z siedzibą w Zielonej Górze. Klub za 8 tys. zł zmodernizuje swoje wyposażenie.


Zapisz się do naszego newslettera!