Warte uwagi - archiwum wiadomości

e-Punkt
21-12-2012

e-Punkt

e-Punkt funkcjonuje przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości funkcjonuje Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT”. Do głównych zadań e-PUNKTU należą: szerzenie wiedzy na temat prawa obrotu elektronicznego w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych przez przedsiębiorców oraz pomoc w bezpiecznym i swobodnym korzystaniu z ofert tych przedsiębiorców przez ich klientów.


Testuj ibuk.pl - czytaj podręczniki i książki naukowe on-line
20-12-2012

Testuj ibuk.pl - czytaj podręczniki i książki naukowe on-line

Ibuk.pl to pierwsza i największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Znajdziesz w niej elektroniczną wersję książek z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.


Rozwijanie przedsiębiorczości
20-12-2012

Rozwijanie przedsiębiorczości

20.12.2012 r. wicemarszałek Maciej Szykuła uczestniczył w konferencji prasowej zorganizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze. Konferencja poświęcona była realizacji zadań związanych z rozwijaniem przedsiębiorczości w naszym województwie, czyli o efektach działania 6.2 oraz o nowych możliwościach związanych z mikropożyczkami.


Pani Kapitan z Sulechowa pierwszym przeszkolonym Doradcą ds. równości płci
18-12-2012

Pani Kapitan z Sulechowa pierwszym przeszkolonym Doradcą ds. równości płci

Kapitan Paulina Oleśków-Dąbska z 5 pułku artylerii w Sulechowie jest pierwszą kobietą w polskim wojsku, która ukończyła prestiżowy kurs dla Doradców ds. równości płci (Gender Field Adviser - GFA), który odbył się w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym Szwedzkich Sił Zbrojnych. Kurs trwał 10 dni od 14 do 24 sierpnia 2012 r. Wszystkie zajęcia i warsztaty odbywały się w języku angielskim. Każdy kraj ma prawo wytypować ze swoich szeregów jednego uczestnika.


Zapisz się do naszego newslettera!