Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

Lubuskie: Magiczne miejsca - realne inwestycje
19-12-2012

Lubuskie: Magiczne miejsca - realne inwestycje

Lubuskie odwiedza para młodych ludzi. Dynamiczna, pełna wrażeń i emocji wyprawa, staje się pretekstem do odkrycia najciekawszych miejsc, które dzięki funduszom europejskim odzyskały swój dawny blask. Program wakacji to szlak inwestycji Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Akcja najnowszego filmu o Lubuskiem rozpoczyna się, gdy para ląduje w Porcie Lotniczym w Babimoście.


Otwarcie ul. Podmiejskiej
19-12-2012

Otwarcie ul. Podmiejskiej

W piątek, 21.12.2012 r. wicemarszałek Maciej Szykuła brał udział w otwarciu ulicy Podmiejskiej w Gorzowie Wlkp. Projekt pt. „Przebudowa ulicy Podmiejskiej w Gorzowie Wlkp. na odcinku od ronda Sybiraków do granic miasta” został dofinansowany z Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.


ENSPIRE EU  - inspirujemy przedsiębiorczością!
19-12-2012

ENSPIRE EU - inspirujemy przedsiębiorczością!

Od 22 listopada do 14 grudnia 2012 roku w Żarach przeprowadzono działania pilotażowe, które były ostatnim zadaniem wykonanym w ramach  projektu „ENSPIRE EU – przedsiębiorczy zastrzyk dla Unii Europejskiej”. Działania polegały na dokonaniu transferu wiedzy skandynawskich doświadczeń w zakresie „przedsiębiorczego sposobu myślenia” w realia polskich szkół.


Zapisz się do naszego newslettera!