Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

Sieć PIFE w piątek pracuje krócej
08-04-2020

Sieć PIFE w piątek pracuje krócej

W piątek 10 kwietnia 2020 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego będzie czynny w godzinach od 7:30 do 13:00. Również pracownicy Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim będą prowadzili konsultacje telefoniczne i mailowe do godziny 13:00.


Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich wstrzymują działania do 10 kwietnia
27-03-2020

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich wstrzymują działania do 10 kwietnia

W trosce o zdrowie klientów i pracowników od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zawiesza konsultacje, udzielane w siedzibach Punktów Informacyjnych. Dotyczy to także cyklicznych poniedziałkowych dyżurów, prowadzonych w Punktach Informacyjnych w godzinach 16:00 – 18:00.


20-03-2020

Nabór Komisji Europejskiej

Biuro Regionalne Woj. Lubuskiego w Brukseli informuje o otwartym przez Komisję Europejską - Dyrekcję Generalną ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej naborze dla organizacji społeczeństwa obywatelskiego na projekty innowacyjnych działań i narzędzi angażujących obywateli w politykę spójności. Maksymalna kwota dotacji wyniesie 25 tys. euro. Komisja zamierza wesprzeć finansowaniem 10 wniosków.


20-03-2020

Program LIFE - dzień informacyjny

Biuro Regionalne Woj. Lubuskiego w Brukseli informuje, że 30 kwietnia odbędzie się wirtualny dzień informacyjny unijnego programu działań na rzecz środowiska i klimatu LIFE na lata 2014-2020,  którego nabory zostaną ogłoszone już na początku kwietnia. Co warto zauważyć, to już ostatnie rozdanie środków LIFE w ramach obecnej perspektywy finansowej.


17-03-2020

WiFi4EU - nabór wniosków

Biuro Regionalne Woj. Lubuskiego w Brukseli informuje o zapowiedzianym przez Komisję Europejską naborze inicjatywy WiFi4EU. Oferuje ona europejskim gminom bon o wartości 15 tys. euro do wykorzystania na instalację hotspotów Wi-Fi w przestrzeni publicznej np. bibliotekach, muzeach i parkach. Bon pokryje koszty sprzętu i instalacji hotspotów. Gminy, które otrzymają bon, powinny ponieść koszty podłączenia do internetu (abonamentu) oraz konserwacji sprzętu, aby zapewnić bezpłatne i wysokiej jakości połączenia Wi-Fi przez okres co najmniej trzech lat.


Sieć PIFE odwołuje spotkania i szkolenia do 25.03.2020 r.
06-03-2020

Sieć PIFE odwołuje spotkania i szkolenia do 25.03.2020 r.

W trosce o zdrowie klientów i pracowników od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zawiesza konsultacje, udzielane w siedzibach Punktów Informacyjnych. Dotyczy to także cyklicznych poniedziałkowych dyżurów, prowadzonych w Punktach Informacyjnych w godzinach 16:00 - 18:00.


Szkolenia dla firm szkoleniowych z rozliczania usług rozwojowych
05-03-2020

Szkolenia dla firm szkoleniowych z rozliczania usług rozwojowych

Pracownicy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zapraszają na szkolenia dot. poprawności rozliczeń usług rozwojowych w Podmiotowym Systemie Finansowania przez firmy szkoleniowe. Szkolenia odbędą się w czwartek 5 marca w Zielonej Górze oraz 12 i 17 marca w Gorzowie Wielkopolskim.

 


05-03-2020

Nowy numer magazynu „W Centrum”

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Magazynu Projektów Europejskich "W Centrum", którego przewodnim tematem są innowacje.


04-03-2020

Kompetencje dla sektora finansowego

Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości i SMG/KRC Poland Human Resources Region Południowy zapraszają właścicieli, wspólników oraz pracowników z sektora finansowego do udziału w projekcie dofinansowanym z Unii Europejskiej. Jego głównym celem  jest podniesienie kompetencji wśród 466 z 518 pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw sektora finansowego z obszaru Polski, poprzez udzielenie wsparcia szkoleniowego.


Wsparcie dla firm z sektora motoryzacyjnego
04-03-2020

Wsparcie dla firm z sektora motoryzacyjnego

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym IV rundzie konkursu „Szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji”. Dotyczy on wyboru Operatora obsługującego wsparcie szkoleniowe lub doradcze dla przedsiębiorców z sektora motoryzacyjnego. IV runda konkursu odbywa się w ramach Poddziałania 2.21 typ 4 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.


Zapisz się do naszego newslettera!