Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

29-06-2017

Nowe drogi w Gminie Trzebiechów

28 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie czterech dróg gminnych zrealizowanych w ramach PROW we wsiach: Głuchów, Ostrzyce i Borek. W uroczystości wziął udział wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.


23-06-2017

Bon na innowacje

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej ogłosiła konkurs w ramach projektu „Bon na Innowacje – wsparcie lubuskich przedsiębiorstw MŚP w zakresie badań, rozwoju i wdrożeń”. Przedsiębiorcy mogą starać się o 2,3 mln zł. Zadanie współfinansowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.


21-06-2017

"Nowe podejście – nowe możliwości" – konferencja dla średnich miast

Ministerstwo Rozwoju zaprasza na konferencję "Nowe podejście – nowe możliwości". Konferencja odbędzie się 27 czerwca w Warszawie w hotelu Marriott. Temat przewodni spotkania to wsparcie dla miejscowości liczących powyżej 15-20 tys. mieszkańców.


16-06-2017

Bony na innowacje - spotkanie dla przedsiębiorców

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zaprasza na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia działalności gospodarczej w formie bonów na innowacje. Szkolenia odbędą się w: Nowej Soli, Żarach, Sulechowie i Gorzowie Wlkp.

 


16-06-2017

PARP: Pieniądze na szkolenia dla przedsiębiorstw

Do 35 tys. zł mogą pozyskać firmy na sfinansowanie własnych potrzeb szkoleniowych. Aby uzyskać te środki należy utworzyć profil przedsiębiorstwa na portalu www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl, czyli w tak zwanej Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Szkolenie w tym zakresie, prowadzone przez ekspertów z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, odbędzie się 27 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego.


16-06-2017

Szkolenie „Nowe zasady finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw...”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości finansowania potrzeb szkoleniowych mikro, małych i średnich przedsiębiorców w województwie lubuskim, które odbędzie się 27 czerwca w Zielonej Górze.


16-06-2017

MPI w Trzebielu i Tuplicach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze,  zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 30 czerwca na bezpłatne konsultacje do Trzebiela i Tuplic. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


14-06-2017

Dotacje na szkolenia dla MŚP

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. we współpracy z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca w Gorzowie Wlkp., a dotyczyć będzie środków na finansowanie potrzeb szkoleniowych przedsiębiorców.


09-06-2017

„Wsparcie działań lubuskich przedsiębiorstw – bony na innowacje”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia działalności gospodarczej w formie bonów na innowacje, które odbędzie się 20 czerwca w Zielonej Górze.


08-06-2017

MPI w Lipinkach Łużyckich i Żarach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza wszystkich zainteresowanych 19 czerwca 2017 r. na bezpłatne konsultacje do Lipinek Łużyckich i Żar. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


Zapisz się do naszego newslettera!

g -