Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

Dzień Otwartych Farm - Gospodarstwo Qzko
18-06-2018

Dzień Otwartych Farm - Gospodarstwo Qzko

Pierwszy wyjazd w ramach Dni Otwartych Farm za nami. 16 czerwca Gospodarstwo Qzko przywitało fantastyczną atmosferą i ogromem atrakcji. Gości powitał wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn. Następnie odbyła się prezentacja serów z gospodarstwa (białych, kremowych, pleśniowych).


Doradzą jak sięgnąć po unijną dotację
18-06-2018

Doradzą jak sięgnąć po unijną dotację

21 czerwca zapraszamy na szkolenie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Będzie ono dotyczyć będzie planowanego konkursu z Działania 6.7 Profilaktyka i rehabilitacja zdrowotna osób pracujących i powracających do pracy oraz wspieranie zdrowych i bezpiecznych miejsc pracy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Nabór wniosków ma ruszyć 29 czerwca i potrwać do 6 lipca.


13 mln zł na nowe miejsca w żłobkach
13-06-2018

13 mln zł na nowe miejsca w żłobkach

13 milionów złotych mogą otrzymać ze środków unijnych firmy i instytucje na stworzenie nowych miejsc w żłobkach i klubach dziecięcych, by pomóc rodzicom wrócić do życia zawodowego lub utrzymać zatrudnienie. Dziś zarząd województwa przyjął regulamin konkursu, który zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych dni.  


Pakiet dla miast średnich – projekty taborowe dla lubuskich beneficjentów
12-06-2018

Pakiet dla miast średnich – projekty taborowe dla lubuskich beneficjentów

Centrum Unijnych Projektów Transportowych w ramach Pakietu dla średnich miast, ogłosiło nabór konkursowy ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko Działania 6.1 Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach, w ramach którego po raz pierwszy o dofinansowanie będą mogły ubiegać się miasta średnie tracące funkcje społeczno-gospodarcze. W naborze mogą wystartować: Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz i Słubice.


MPI w Trzebielu i Tuplicach
08-06-2018

MPI w Trzebielu i Tuplicach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje w dniu 20 czerwca.  Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


MPI w Przewozie i Łęknicy
08-06-2018

MPI w Przewozie i Łęknicy

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza wszystkich zainteresowanych 13 czerwca na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.

 


05-06-2018

Dotacje na nowe firmy

Mieszkańcy z podzielonogórskich gmin już od 25 czerwca mogą składać wnioski o dofinansowanie na założenie pozarolniczej działalności gospodarczej. Beneficjenci mogą uzyskać do 100 tys. zł bezzwrotnej dotacji. Termin naboru wniosków upływa 25 lipca. Alokacja konkursowa w ramach Przedsięwzięcia 3.1.1 Wsparcie finansowe na podejmowanie działalności gospodarczej wynosi 900 tys. zł.


05-06-2018

MPI w Maszewie i Bytnicy

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 27 czerwca 2018 r. na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


05-06-2018

Lubuskie bez granic

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP województwa lubuskiego do wzięcia udziału w drugiej edycji działania "LUBUSKIE BEZ GRANIC" w ramach projektu "Targi i misje gospodarcze kluczem do rozwoju eksportu MŚP w województwie lubuskim”! Jego celem jest wsparcie działalności lubuskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej poprzez dofinansowanie udziału w branżowych wydarzeniach gospodarczych.
 


MPI w Sławie i Kolsku
05-06-2018

MPI w Sławie i Kolsku

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 21 czerwca na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych.


Zapisz się do naszego newslettera!