Fundusze Unijne - archiwum wiadomości

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich pracują w sobotę (15 grudnia)
14-12-2018

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich pracują w sobotę (15 grudnia)

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Punktami Informacyjnymi w Zielonej Górze i w Gorzowie Wlkp. w najbliższą sobotę (15 grudnia) w godzinach od 8:00 do 16:00. Nasi specjaliście ds. Funduszy Europejskich udzielą konsultacji osobistych w siedzibie Punktów, a także telefonicznych i mailowych.


11-12-2018

Posiedzenie Komitetu Monitorującego INTERREG Polska –Saksonia

Za nami kolejne spotkanie Komitetu Monitorującego Program Współpracy INTERREG Polska – Saksonia. Dziś jego członkowie obradowali po raz X. Województwo Lubuskie reprezentował członek zarządu Tadeusz Jędrzęjczak.


ABC działalności gospodarczej...
05-12-2018

ABC działalności gospodarczej...

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się we czwartek (13 grudnia) w godzinach 10:00 – 14:00 w Gorzowie Wlkp. Podczas szkolenia przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu.


20-11-2018

Mama może wszystko

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Mama może wszystko”, które odbędzie się 28 listopada 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wielkopolskim.


19-11-2018

Mobilny Punkt Informacyjny w Słubicach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych. Eksperci odwiedzą Słubice 29 listopada.


16-11-2018

Fundusze Europejskie na współpracę międzynarodową

Fundacja Fundusz Współpracy rozpoczęła realizację projektu pn. „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową”. Jest to ogólnopolski projekt grantowy. W jego ramach beneficjenci mogą otrzymać wsparcie na rozszerzenie rezultatów projektów standardowych o wartość dodaną wynikającą ze współpracy ponadnarodowej.


Silesia pod błękitnym niebem
13-11-2018

Silesia pod błękitnym niebem

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 4.1.1 „Strategiczne programy badawcze dla gospodarki” PO Inteligentny Rozwój, Wspólne Przedsięwzięcie z Województwem Śląskim „Silesia pod błękitnym niebem”. Termin naboru wniosków ruszy 29 listopada i potrwa do 28 lutego 2019 r.


09-11-2018

Bliżej Funduszy Europejskich

20 listopada w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się piętnaste spotkanie regionalne z cyklu „Bliżej Funduszy Europejskich”. Poświęcone ono będzie projektom w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. W konferencji wezmą udział przedstawiciele podmiotów realizujących projekty,  instytucji zaangażowanych we wdrażanie EFS i beneficjenci.

 


06-11-2018

"ABC działalności gospodarczej..."

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej, które odbędzie się w środę 14 listopada 2018 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w Zielonej Górze. Podczas szkolenia przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu. 

 

 


MPI w Powiecie Gorzowskim
23-10-2018

MPI w Powiecie Gorzowskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje. Porady dotyczyć będą możliwości pozyskiwania środków unijnych. Eksperci odwiedzą Bogdaniec i Kłodawa (30 października) oraz Deszczno i Santok (31 października)


Zapisz się do naszego newslettera!