NGO informuje

Nabór do komisji konkursowej w obszarze turystyki regionalnej
19-02-2018

Nabór do komisji konkursowej w obszarze turystyki regionalnej

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert  złożonych w ramach otwartego konkursu na realizację w formie wsparcia w 2018 roku zadań publicznych Województwa Lubuskiego w obszarze turystyki regionalnej.


Konkurs na rzecz seniorów w województwie lubuskim
08-02-2018

Konkurs na rzecz seniorów w województwie lubuskim

6 lutego br. Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Województwa Lubuskiego w ramach działania na rzecz seniorów w województwie lubuskim wynikającego z „Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych” – Lubuskie Inicjatywy Senioralne


Konkurs w obszarze turystyki regionalnej
08-02-2018

Konkurs w obszarze turystyki regionalnej

6 lutego br. Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Lubuskiego w 2018 roku w obszarze turystyki regionalnej.


60 tys. zł na działania w obszarze kultury
26-01-2018

60 tys. zł na działania w obszarze kultury

- Samorząd województwa bardzo aktywnie wspiera rozwój kultury i dziedzictwa kulturowego. W tym roku na te działania oraz przedsięwzięcia związane z promocją twórczości, edukacji i oświaty kulturalnej zaplanowano 60 tys. zł – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak. Dziś zarząd województwa przyjął uchwałę o ogłoszeniu otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w formie wsparcia w 2018 r. Konkurs został ogłoszony w BIP.  


26-01-2018

200 tys. zł dla NGO na promocję województwa

Promocja województwa w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. O pieniądze, a dokładnie 200 tys. zł na wspomniane zadania mogą starać się lubuskie organizacje pozarządowe. To efekt uchwały przyjętej dziś (23.01) przez Zarząd Województwa Lubuskiego. Konkurs został ogłoszony w BIP.


Spotkania informacyjne dla NGO
17-01-2018

Spotkania informacyjne dla NGO

Departament Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego we współpracy z Lokalnymi Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp., zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne dla przedstawicieli podmiotów zaliczanych do III sektora.


Nabór kandydatów na członków komisji konkursowych w obszarze kultury fizycznej
04-01-2018

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowych w obszarze kultury fizycznej

Trwa nabór na członków komisji konkursowych w związku z ogłoszeniem przez Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 07 grudnia 2017 roku dwóch otwartych konkursów ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Lubuskiego w 2018 roku w obszarze kultury fizycznej oraz na realizację zadania publicznego w formie powierzenia w 2018 roku  pn. „Upowszechnianie lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży”.


Konkursy w obszarze kultury fizycznej
07-12-2017

Konkursy w obszarze kultury fizycznej

5 grudnia br. Zarząd Województwa Lubuskiego pozytywnie zaopiniował uchwały w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Województwa Lubuskiego w 2018 roku w obszarze kultury fizycznej.


Piszemy do Świętego Mikołaja
23-11-2017

Piszemy do Świętego Mikołaja

Stowarzyszenie Nasze Dzieci z siedzibą w Zielonej Górze zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Piszemy do Świętego Mikołaja", aby pobić rekord Guinnessa w kategorii: List do Św. Mikołaja z największą listą życzeń. Podjęte przedsięwzięcie wspiera zbiórkę pieniędzy na budowę boiska dla dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zielonej Górze.


20-10-2017

"Europa dla obywateli" - zaproszenie na spotkanie

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 27 października w Zielonej Górze

 

 


Zapisz się do naszego newslettera!