Koronawirus - najważniejsze informacje
Koronawirus - najważniejsze informacje

Sprawy urzędowe

1. Od dnia 27 marca 2020 r. do odwołania Urząd Marszałkowski jest nieczynny dla interesantów.

2. Nieczynna jest Kancelaria Ogólna Urzędu oraz punkty podawcze we wszystkich lokalizacjach Urzędu.

3. Kontakt z Urzędem jest możliwy wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej, EPUAP-u, telefonicznie oraz odbierana jest poczta tradycyjna.

4. Wszelkie dane kontaktowe (numery telefonów oraz adresy mailowe do poszczególnych komórek organizacyjnych) znajdują się na stronie www.lubuskie.pl w dziale Urząd -> Kontakt lub w prawym górnym rogu serwisu.

5. Ogólny adres poczty elektronicznej Urzędu to: kancelaria.ogolna@lubuskie.pl, natomiast numer na Centralę telefoniczną to: +48 68 45 65 200.

6. W przypadku braku możliwości złożenia pisma w formie elektronicznej: pisma można składać w wersji papierowej;

a) wrzucając do wystawionych skrzynek we wszystkich lokalizacjach Urzędu, prosimy wówczas o podanie na kopercie adresu mailowego lub/i numeru telefonu w celu ułatwienia kontaktu;

b) w wyjątkowych, uzgodnionych wcześniej z właściwą komórką organizacyjną, wypadkach możliwe jest osobiste złożenie dokumentów na parterze w budynkach Urzędu w specjalnie wyznaczonych miejscach; może tam przebywać tylko 1 interesant.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim wstrzymują swoje działania do 27 marca.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim do odwołania zawiesza konsultacje udzielane w siedzibach Punktów Informacyjnych. Dotyczy to także cyklicznych poniedziałkowych dyżurów, prowadzonych w Punktach Informacyjnych w godzinach 16:00 – 18:00.

Sieć PIFE zachęca do telefonowania oraz wysyłania mejli. Informacje o godzinach pracy specjalistów ds. Funduszy Europejskich oraz numery telefonów i adresy mejlowe Punktów Informacyjnych znajdują się na stronie http://rpo.lubuskie.pl/punkty-informacyjne. Sieć PIFE odwołuje też wszystkie spotkania informacyjne, szkolenia i Mobilne Punkty Informacyjne zaplanowane do piątku 27 marca 2020 r. włącznie. Zachęcamy do polubienia i obserwowania profilu Facebook https://www.facebook.com/gpi.lubuskie