Szczegóły aktualności:

Nowa przystań dla Gorzowa

Nieznane | RPO | 28-11-2013

2 grudnia została otwarta Marina Gorzów. Inwestycja realizowana w ramach projektu „Budowa Kompleksu Hotelowo-Rekreacyjnego z Przystanią Jachtową nad Rzeką Wartą w Gorzowie Wlkp.” dofinansowana została ze środków Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (ponad 3,5 mln zł.). Całość inwestycji to kwota blisko 10 mln zł. Inwestorem i Beneficjentem jest gorzowskie przedsiębiorstwo Sanitar.

W ramach tej inwestycji powstał kompleks hotelowo-rekreacyjny o powierzchni przeszło 22.000 m kw. W skład niego wchodzą m.in. pensjonaty, restauracja, przystań jachtowa, dwa pełnowymiarowe i oświetlone korty tenisowe, budynki do konserwacji i remontów jachtów, a także pomieszczenia administracyjno-techniczne.

Na terenie Mariny nie zabraknie możliwości do aktywnego wypoczynku, a także do bardziej oficjalnych spotkań, choćby takich jak konferencje. Warto dodać, iż przedsięwzięcie to jest pierwszą tego typu inwestycją realizowaną przez podmiot prywatny na terenie województwa lubuskiego. Już niebawem gorzowska Marina ma szansę stać się kultowym miejscem dla wszystkich miłośników wypoczynku pod żaglami.  

Kompleks hotelowy




Fot. Łukasz Kulczyński.

Zapisz się do naszego newslettera!