Szczegóły aktualności:

Misja gospodarcza do Północnych Włoch w marcu 2017 r.

Marzena Toczek | Wydarzenia | 03-01-2017

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020otwiera rekrutację uczestników misji gospodarczej do Płn. Włoch, która odbędzie się w marcu 2017 r. Termin rekrutacji: od 20 grudnia 2016 r. od godziny 12:00 – do 16 stycznia 2017 r. do godziny 12:00.

Misja gospodarcza dla firm z branży budowlanej, okołobudowlanej i spożywczej. Bogaty program wydarzeń i spotkań B2B dla lubuskich przedsiębiorców. Specjalna pula miejsc dla młodych firm!

W trakcie misji przewidziana jest wizyta na targach dla branży budowlanej oraz wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej.

W programie:

1 dzień – transport Zielona Góra – Berlin – Mediolan i spotkanie z WPHI,

2 dzień – wizyta na targach dla branży budowlanej + wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej + spotkania B2B z Izbą Handlową,

3 dzień – spotkania B2B z Izbą Handlową,

4 dzień – powrót do Zielonej Góry (Włochy – Berlin - Zielona Góra).

 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok 1500 zł.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail e.sielicka@lubuskie.pl/ lub e.rutkowska@lubuskie.pl skanu Formularza Zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz wraz z załącznikami. Wersję papierową należy przesłać po potwierdzeniu udziału w misji.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel: 68 456 52 68, 68 456 54 26.

- Formularz zgłoszeniowy
- Umowa o dofinansowanie
- formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
- Regulamin rekrutacji

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!