Szczegóły aktualności:

„Lubuszanki – kobiety sukcesu”

Dariusz Nowak | Warte uwagi | 10-01-2017

Są zdolne, ambitne, pełne zapału do działania i mają za sobą pasmo sukcesów. Mowa o uczestniczkach pierwszego spotkania z cyklu „LUBUSZANKI – KOBIETY SUKCESU”, które odbyło się dziś (10.01) w Zielonej Górze. Główną ideą akcji jest stworzenie miejsc, gdzie będzie dochodziło do wymiany doświadczeń między paniami prowadzącymi własną firmę oraz piastującymi kierownicze stanowiska. W wydarzeniu, które honorowym patronatem objęła marszałek Elżbieta Anna Polak, wzięła udział członek zarządu Alicja Makarska.

Spotkanie w Zielonej Górze otworzyło cykl konferencji na terenie województwa lubuskiego. Inicjatywa wspiera przedsiębiorczość Lubuszanek. W ramach akcji uczestniczki nie tylko poznają się i prezentują swoje działalności, ale także wzajemnie wspierają.

Dodatkową pomocą mają być prezentacje prowadzone podczas poszczególnych spotkań np. przez psychologów biznesu i doradców personalnych. W ramach pierwszego spotkania w Zielonej Górze zaproszone ekspertki przedstawiły zagadnienia dotyczące rozwoju osobistego i biznesowego oraz strategii działania w mediach społecznościowych.

Inicjatywę uzupełnia profil na facebooku [TUTAJ], który ma służyć Lubuszankom, jako źródło informacji o biznesowych trendach i ciekawych kursach lub warsztatach. Organizatorami cyklu spotkań są Urszula Nowaczyk i Anna Giercarz.

Galeria zdjęć

„LUBUSZANKI - KOBIETY SUKCESU”

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!