Szczegóły aktualności:

Przedłużamy rekrutację na misję gospodarczą do Belgii/Luksemburga i Włoch

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 13-01-2017

Rekrutacja trwa do 23 stycznia 2017 r. do godziny 12:00. Do Belgii i Luksemburga zapraszamy firmy z branży IT/ICT i motoryzacyjnej. Do Włoch zapraszamy branże budowlaną/okołobudowlaną i spożywczą.

W ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020, "Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych” Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu uruchomił rekrutację uczestników na misję gospodarczą do Belgii i Luksemburga (luty 2017r.) oraz do Płn. Włoch (marzec 2017 r.)

Dofinansowujemy 85% Kostów wyjazdu dla MSP.

Specjalna pula miejsc dla młodych firm!!

Misja do Belgii i Luksemburga

W trakcie misji przewidziany jest wydarzenie promocyjne w Parlamencie Europejskim z udziałem 250 przedstawicieli świata biznesu i posłów do Parlamentu Europejskiego z wszystkich krajów członkowskich.

W programie:

6 lutego 2017 r. – Bruksela

Przelot z lotniska w Berlinie

Wizyta w brukselskim Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji oraz prezentacja możliwości inwestycyjnych i warunków biznesowych na terenie Belgii. Spotkania B2B lubuskich przedsiębiorców z belgijskimi firmami.

7 lutego 2017 r. – Region Brukselski

Spotkania w wybranych parkach technologicznych i centrach badawczo-rozwojowych i prezentacja dobrych praktyk. Przedstawienie regionalnych narzędzi wsparcia dla MŚP w Regionie Brukselskim. Spotkania B2B lubuskich przedsiębiorstw z belgijskimi firmami. 

8 lutego 2017 r. – Parlament Europejski

Spotkania w Europejskim Komitecie Ekonomiczno-Społecznym (EKES) oraz z przedstawicielami Komisji Europejskiej ws. Programu badań i innowacji Horyzont 2020 i COSME.

Udział w prezentacji potencjału gospodarczego województwa lubuskiego podczas promocyjnego eventu w Parlamencie Europejskim. Prezentacja potencjału lubuskich firm.

9-10 lutego 2017 r. – Luksemburg

Spotkania B2B z przedsiębiorcami, przedstawicielami i członkami stowarzyszenia polsko-luksemburskiego biznesu.

Powrót – Przelot na lotnisko w Berlinie

Misja gospodarcza do Płn. Włoch:

Misja gospodarcza dla firm z branży budowlanej, okołobudowlanej i spożywczej. Bogaty program wydarzeń i spotkań B2B dla lubuskich przedsiębiorców.
W trakcie misji przewidziana jest wizyta na targach MADE EXPO w Mediolanie dla branży budowlanej oraz wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej.

W programie:

1 dzień – transport Zielona Góra – Berlin – Mediolan i spotkanie z przedstawicielami Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP we Włoszech, gdzie zaprezentowane zostaną  możliwości inwestycyjne i warunki biznesowe na terenie Włoch

2 dzień – wizyta na targach MADE EXPO w Mediolanie dla branży budowlanej + wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej + spotkania B2B z Izbą Handlową,

3 dzień – spotkania B2B z Izbą Handlową,

4 dzień – powrót do Zielonej Góry (Włochy – Berlin - Zielona Góra).

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok 1500 zł.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail:

Misja do Belgii/Luksemburga:

j.smielska@lubuskie.pl

lub

p.hladki@lubuskie.pl

Misja do Włoch:

e.sielicka@lubuskie.pl

lub

e.rutkowska@lubuskie.pl

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel: 68 456 52 68, 68 456 54 26.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://lubuskie.pl/misje-zagraniczne/

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!