Szczegóły aktualności:

Pokaż, jak kochasz Lubuskie! - wyniki konkursu

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 14-02-2017

Niesamowita przyroda, urokliwe zakątki, malownicze krajobrazy. Lubuskie zachwyca o każdej porze roku! Z okazji Walentynek przygotowaliśmy konkurs pn. „Pokaż, jak kochasz Lubuskie!”, na który wpłynęło 20 prac. Jury złożone z pracowników urzędu marszałkowskiego przyznało trzy główne nagrody oraz dwa wyróżnienia. Dziś, 14 lutego br. wszystkie prace prezentujemy na telebimie przy urzędzie. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymali podwójne zaproszenia: na spektakl w zielonogórskim teatrze lub spektakl w gorzowskim teatrze lub vocher dla dwóch osób upoważniający do  jednorazowego (2 godz.) skorzystania z obiektów WOSiR (basen i jaskinia solna). Dodatkowo autorzy pięciu najlepszych prac otrzymali upominki/gadżety województwa lubuskiego. 

Jury złożone z przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oceniało prace m.in. za oryginalność, twórcze podejście do tematu, innowacyjność i wyobraźnię. Poniżej lista laureatów:

1. I miejsce - Michał Kubik2. II miejsce - Lucjan Sobiech
3. III - miejsce - Szymon Adamowicz Wyróżnienia otrzymali Jakub Radny i Karolina Radna.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Za wsparcie w ufundowaniu nagród dziękujemy Wojewódzkiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie, Lubuskiemu Teatrowi im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze oraz Teatrowi im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp.


Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!