Szczegóły aktualności:

Lubuskie na TOUR SALON 2017

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 16-02-2017

Lubuskie to jeden z najpiękniejszych regionów Polski. Bogactwo jezior i rzek wśród malowniczych terenów sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu przez miłośników przyrody, turystyki wodnej i wędkarstwa. W takim klimacie przygotowane będzie stoisko województwa lubuskiego podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu.

W dniach od 17 do 19 lutego pokażemy ogromną różnorodność atrakcji wodnych czekających na turystów, czyli szlaki kajakowe, oferty dla fanów wędkarstwa, żeglowania, windsurfingu, nurkowania oraz plaże i kąpieliska. Ofertę w tym obszarze zaprezentują także gminy Strzelce Krajeńskie oraz Łagów Lubuski.

Odwiedzający lubuski pawilon sprawdzą również swoją wiedzę przyrodniczą, biorąc udział w quizie i zabawie „memory”. Obydwie atrakcje będą dostępne na nowoczesnym stole multimedialnym. Świetną pamiątką z wizyty na stoisku lubuskim będzie także zdjęcie z fotobudki.

Uwagę gości ma przyciągnąć też możliwość degustacji potraw na bazie ryb słodkowodnych z lubuskich jezior oraz udział w mini warsztatach modelarskich - polegających na własnoręcznym wykonaniu miniaturowej żaglówki z drewna. Dostępne będą również materiały promocyjne tj. przewodniki, mapy, kartki pocztowe dedykowane kampanii promocyjnej lubuskich jezior oraz drobne gadżety promocyjne.

Informację przygotował: Departament Przedsiębiorczości i Strategii Marki

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!