Szczegóły aktualności:

TOUR SALON 2017 – medal dla Lubuskiego!

Marzena Toczek | Wydarzenia | 17-02-2017

Województwo lubuskie – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego – otrzymało medal Acanthus Aureus za uczestnictwo w targach TOUR SALON 2017 w Poznaniu ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej. - Połowa powierzchni naszego województwa to lasy z obszarami cennymi przyrodniczo. Mamy ponad 500 jezior, które kuszą czystością wody. Turystyka to jeden z największych potencjałów, na którym opieramy nasz rozwój - mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

W piątek 17 lutego w Poznaniu ruszyły międzynarodowe targi turystyczne TOUR SALON 2017. Województwo lubuskie promuje podczas wydarzenia bogactwo jezior oraz aktywności nad wodą (np. wędkarstwo, kajakarstwo, windsurfing, nurkowanie). Wszystko w myśl tegorocznej kampanii promującej region – Kraina 500 Jezior.

Na naszym stoisku na gości targów oprócz publikacji (folderów, map, ulotek, pocztówek, itp.) czekają także: mini warsztaty modelarskie, podczas których każdy chętny może zrobić sobie żaglówkę z logo województwa, fotobudka, stół multimedialny z grami i quizem oraz poczęstunek potrawami z ryb z lubuskich jezior.

Na stoisku są także m.in. akcesoria przygotowane przez gminę Strzelce Krajeńskie (sprzęt do nurkowania i windsurfingu) oraz zdjęcia lubuskich jezior. Dlatego lubuskie stoisko zostało uznane za najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej. Oprócz gminy Strzelce Krajeńskie, jest także z nami gmina Łagów i odwiedzający targi mogą zapoznać się z dokładną ofertą turystyczną tych dwóch samorządów.

Informację przygotował: Paweł Kozłowski, departament przedsiębiorczości i strategii marki UMWL

Galeria zdjęć

TourSalon 2017

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!