Szczegóły aktualności:

Najlepsi w swojej klasie, czyli: Raz, dwa, trzy – poruszaj się i Ty

Dariusz Nowak | Warte uwagi | 06-04-2017

Dwa przysiady i pięć skłonów - to dobry początek do tego, aby wygrać sprzęt sportowy o wartości nawet 1 200 zł w konkursie ogłoszonym przez marszałek Elżbietę Annę Polak. Uczniowie szkół podstawowych do 15 maja br. mogą przesyłać filmiki z wymyśloną przez siebie i nagraną atrakcyjną lekcją wychowania fizycznego.

Do lubuskich szkół podstawowych zostały rozesłane zaproszenia do udziału w konkursie na lekcję wychowania fizycznego. Każda ze szkół będzie mogła wykazać się inwencją połączoną z fachową wiedzą dotyczącą przygotowania najlepszej rozgrzewki. Wystarczy, że:

● klasa zbierze ekipę zapaleńców,
● wymyśli i wykona w sposób poprawny zestaw ćwiczeń rozgrzewkowych,
● doda do tego ciekawy strój i scenerię,
● nagra z całości dowolną techniką film,

Następnie pracę nalezy prześlać na adres Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego. Poza dobrą zabawą, poszerzeniem wiedzy i nabraniem nowych umiejętności, każda ze szkół będzie miała okazję do wygrania nagrody głównej w postaci talonu na zakup sprzętu sportowego o wartości 1 200 zł lub 500 zł za zdobycie wyróżnienia.

Wyniki i rozdanie nagród zostaną ogłoszone na jednej z największych imprez organizowanych przez Urząd Marszałkowski – VIII Lubuskim Pikniku Zdrowia, który odbędzie się 4 czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie.

Informację przygotowała: Justyna Smarzewska

ZAŁĄCZNIKI
1. Karta zgłoszeniowa
2. Zgoda rodziców
3. Zgoda nauczyciela
4. Regulamin


Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!