Szczegóły aktualności:

Konkurs „Podwórko Talentów Nivea”

Małgorzata Tramś-Zielińska | Warte uwagi | 15-03-2017

Nivea po raz kolejny organizuje konkurs w ramach akcji „Podwórko Talentów NIVEA”. Nivea Polska od 15 lat organizuje akcje o wymiarze społecznym. To właśnie dzięki nim w ostatnich latach powstało 180 Rodzinnych Miejsc Zabaw na terenie całej Polski.

Taką właśnie przestrzenią jest „Podwórko Talentów NIVEA”. Składa się ono z trzech sekcji talentów, w których dzieci będą mogły dbać o kondycje fizyczną, kształtować swoje umiejętności artystyczne, a także w przystępny sposób poznawać tajniki wiedzy naukowej. „Podwórka Talentów NIVEA” to nowoczesne, zaprojektowane urządzenia, m. in. planetarium, które pozwala dzieciom empirycznie odkrywać ciekawostki na temat kosmosu i rozwijać wyobraźnię. To także szereg inspiracji m. in. tablice muzyczne, twister, teatrzyk, dzięki którym rodzicom nie zabraknie pomysłów dotyczących gier i zabaw edukacyjnych.

Przystąpienie do akcji odbywa się na specjalnie stworzonej platformie internetowej podwórko.nivea.pl. Wystarczy w okresie od 13 marca do 7 maja 2017 roku zgłosić lokalizację na której terenie Nivea będzie mogła wybudować „Podwórko Talentów NIVEA”, poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego oraz nagranie krótkiego filmu z udziałem dzieci z wybranej szkoły podstawowej, domu kultury, świetlicy czy też specjalnie zorganizowanej na potrzeby konkursu grupy, prezentującego ich wyjątkowe talenty.

100 najciekawszych filmów weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów, którzy wybiorą 20 lokalizacji, w których powstanie „Podwórko Talentów NIVEA”.

Internetowe głosowanie na zwycięskie lokalizacje trwać będzie od 18 maja do 21 czerwca 2017 roku.

 

Informację przygotował: Marcin Płatek-Oleszyński - Departament Infrastruktury Społecznej

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!