Szczegóły aktualności:

Targi turystyczne w Łodzi: Lubuskie znów z nagrodą

Paweł Kozłowski | Wydarzenia | 19-03-2017

Wyróżnienie za innowacyjną formę promocji dostało województwo lubuskie podczas XXIII Targów – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur w Łodzi.

Targi w Łodzi trwały od piątku do niedzieli 19 marca. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego promował podczas imprezy pałace, dwory, zamki oraz obiekty i budynki militarne. Wraz z nami stoisko tworzyli: gmina Lubrza, która promowała m.in. Międzyrzecki Rejon  Umocniony (Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie oraz Pętlę Boryszyńską), doskonały rysownik i badacz historii fortyfikacji Robert Jurga oraz pracownia rękodzielnicza Spod Hebelka, która zadbała o warsztaty plastyczne dla gości stoiska (malowaliśmy drewniane repliki pałaców i zamków).

Województwo lubuskie promowało szlak dworów, pałaców i zamków (to jedna z naszych kampanii promocyjnych w 2017 r.) także za pomocą nowych publikacji (jak choćby mapy wybranych dworów i pałaców z przestrzennymi piktogramami obiektów) czy stołu multimedialnego.

Sposób promocji regionu lubuskiego został dostrzeżony przez organizatorów z Międzynarodowych Targów Łódzkich, którzy przyznali nam wyróżnienie za  innowacyjną formę promocji. To już druga nagroda targowa dla lubuskiego w przeciągu miesiąca. Wcześniej, na Tour Salon w Poznaniu, nasze województwo zostało nagrodzone medalem Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

 

Informację przygotował Paweł Kozłowski, Departament Przedsiębiorczości i Strategii Marki.

Galeria zdjęć

Lubuskie na targach w Łodzi

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!