Szczegóły aktualności:

Nawet 20 mln zł dofinansowania na inwestycje

Dariusz Nowak | Warte uwagi | 13-04-2017

Od 13 marca do 26 kwietnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przyjmuje wnioski w ramach dwóch konkursów dla przedsiębiorców dotyczących działania 3.2.1 „Badania na rynek” POIR. Jeden z nich przeznaczony jest wyłącznie dla projektów dotyczących branży elektromobilności, drugi to konkurs ogólny. 

W obu konkursach dofinansowanie przeznaczone jest na wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych, przeprowadzonych przez przedsiębiorcę samodzielnie bądź na jego zlecenie. Wsparcie otrzymają przedsiębiorstwa, które osiągały przychód ze sprzedaży na poziomie 1 mln zł. Ważne jest, aby efektem projektu był nowy lub znacząco ulepszony produkt, innowacyjny co najmniej na skalę kraju. W działaniu preferowane są projekty wpisujące się w Krajowe Inteligentne Specjalizacje. 

Minimalną wartość kosztów kwalifikowanych przyjęto na poziomie 5 mln złotych w konkursie dla elektromobilności i 10 mln złotych progu wejścia w konkursie ogólnym. Link do ogłoszenia o konkursie dotyczącym naboru ogólnego i pełnej dokumentacji można znaleźć TUTAJ. Natomiast link do ogłoszenia o konkursie dotyczącym elektromobilności i pełnej dokumentacji można znaleźć TUTAJ.
 

Dowiedz się więcej pod numerem telefonu 0 801 33 22 02 oraz (22) 432 89 91 do 93, pisząc na info@parp.gov.pl  lub kontaktując się z Siecią Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim TUTAJ.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!