Szczegóły aktualności:

Europejskie Forum Sztuki w Brukseli

Dariusz Nowak | Warte uwagi | 16-05-2017

World Youth Alliance Europe (Światowy Sojusz Młodzieży) serdecznie zaprasza młodych artystów i entuzjastów sztuki do udziału w trzeciej edycji Europejskiego Forum Sztuki. Impreza dbędzie się w dniach 24 – 26 czerwca w Brukseli.

Światowy Sojusz Młodzieży jest międzynarodową pozarządową, młodzieżową organizacja non-profit, zajmując się promocją godności człowieka. Tematem tegorocznej konferencji jest: „Unity in Diversity: Connecting Europe through Culture” – „Jedność w różnorodności: łączenie Europy poprzez kulturę”.

Podczas trzydniowego wydarzenia młodzi artyści i entuzjaści sztuki ubogacą Forum swoimi dziełami odwołującymi się do godności człowieka oraz będą mieli okazję podzielić się swoimi refleksjami na temat kultury i sztuki z artystami z całej Europy, politykami szczebla europejskiego, a także wykładowcami akademickimi.

Młodzi ludzie w wieku od 18 do 30 lat zainteresowani udziałem w wydarzeniu mogą przesyłać swoje zgłoszenia organizatorom do:

- 22 maja – artyści (wraz z 3 zdjęciami swoich prac oraz CV)

- 26 maja – entuzjaści sztuki (CV)

Organizatorzy (w zależności od ilości zgłoszeń) przewidują możliwość częściowego wsparcia podróży i/lub zakwaterowania w Brukseli dla artystów uczestniczących w wydarzeniu. Ponieważ językiem roboczym wydarzenia jest angielski, osoby zainteresowane udziałem w Forum muszą posługiwać się nim w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Więcej informacji o wydarzeniu, programie, procesie aplikacyjnym oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie World Youth Alliance (tutaj). Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w Forum.

W przypadku dalszych pytań odnośnie wydarzenie prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami europejskiego biura World Youth Alliance: europe@wya.net.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!