Szczegóły aktualności:

Misja gospodarcza do Korei Płd. i Chin – ruszył nabór!

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 19-05-2017

Urząd Marszałkowski otwiera rekrutację uczestników misji gospodarczej do Seulu (Korea Południowa) połączonej z udziałem w Korea Metal Week 2017 oraz do Haikou (Chińska Republika Ludowa/Prowincja Hajnan). Misja odbędzie się w terminie 23 - 30 października. Rekrutacja na wyjazd rozpoczęła się dzisiaj (19.05) i potrwa do 30 czerwca.

Ramowy program misji zawiera m.in.:

  • udział w Korea Metal Week 2017 w Seulu (Międzynarodowa Wystawa Technologii Odlewniczych, Piecowych i Termicznych, Przetwórstwa, produkcji maszyn i technologii kablowych oraz przewodowych, hydraulicznych, technologie 3D) - Pobierz broszurę
  • spotkania B2B z przedsiębiorcami, WPHI Ambasady RP, Izbą Przemysłowo- Handlową, Przedstawicielami regionu partnerskiego Hajnan
  • transport lotniczy, transfer na miejscu, tłumaczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, itp.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w województwie lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 3500 zł netto.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail coi@lubuskie.pl , j.smielska@lubuskie.pl lub p.hladki@lubuskie.pl formularza zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (zał. nr 2).

Termin rekrutacji: 19 maja 2017 r. od godziny 12:00 – do 30 czerwca 2017 r. do końca dnia. Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych”. Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel: 68 456 54 25, 68 456 57 57, lub email j.smielska@lubuskie.pl, p.hladki@lubuskie.pl.

Do pobrania:

- Regulamin rekrutacji

- Formularz zgłoszeniowy (zał. 1)

- umowa o dofinansowanie

- formularz informacji (zał. 2)

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!