Szczegóły aktualności:

Na święto województwa samolotem

Marzena Toczek | Wydarzenia | 12-06-2017

60-lecie istnienia lotniska w Babimoście oraz 40-lecie działalności Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost to bardzo dobra okazja do świętowania. Stąd dodatkowy rejs na trasie Warszawa – Zielona Góra - Warszawa, w sobotę 24 czerwca br. Samolotem do Zielonej Góry będzie można przylecieć już w piątek i odlecieć do stolicy w sobotę wieczorem, biorąc wcześniej udział w obchodach Święta Województwa Lubuskiego. - Zapraszamy do odkrywania Lubuskiego i wspólnej zabawy - zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak.

Dodatkowy rejs odbędzie się w sobotę, 24 czerwca br. Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT zabierze pasażerów z Warszawy do Zielonej Góry o godz. 19.30. Powrót samolotem z Zielonej Góry do Warszawy planowany jest również w sobotę, 24 czerwca br. o godz. 22:35. Dzięki temu rozkładowi, chętni będą mogli przylecieć z Warszawy do Zielonej Góry już w piątek i wrócić do stolicy w sobotę wieczorem, spędzając cały dzień na Święcie Województwa Lubuskiego. Pozostałe regularne rejsy na trasie Zielona Góra – Warszawa - Zielona Góra nie ulegają zmianie.

Reasumując, rozkład będzie wyglądał następująco:

- piątek, 23 czerwca:

Zielona Góra - Warszawa 5:45

Warszawa - Zielona Góra 22:35

- sobota, 24 czerwca

Zielona Góra - Warszawa 5:45

Warszawa - Zielona Góra 19:30 *

Zielona Góra - Warszawa 22:35 *

- niedziela, 25 czerwca:

Warszawa – Zielona Góra 22:35.

Pasażerowie, którzy przylecą w piątkowym rejsem z Warszawy do Zielonej Góry na Święto Województwa Lubuskiego i odlecą w sobotę wieczorem do stolicy mogą kupić bilety w promocyjnej cenie 99 zł w dwie strony.
Połączenie na trasie Zielona Góra- Warszawa cieszy się coraz większą popularnością. W niedzielę, 11 czerwca z wieczornego lotu do Lubuskiego skorzystało 74 pasażerów (czyli prawie komplet). To jak dotąd najwięcej w regularnych rejsach.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!