Szczegóły aktualności:

PARP: Pieniądze na szkolenia dla przedsiębiorstw

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 16-06-2017

Do 35 tys. zł mogą pozyskać firmy na sfinansowanie własnych potrzeb szkoleniowych. Aby uzyskać te środki należy utworzyć profil przedsiębiorstwa na portalu www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl, czyli w tak zwanej Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Szkolenie w tym zakresie, prowadzone przez ekspertów z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, odbędzie się 27 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego.

Usługi szkoleniowe będą finansowane w formie bonów szkoleniowych. Bony można uzyskać u wyłonionych przez Urząd Marszałkowski Operatorów. Co do wykonawcy usługi, firmy będą mogły go wybrać wyłącznie spośród firm/instytucji zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych. Zamówienia będzie można dokonać natomiast tylko, gdy posiada się konto we wspomnianej Bazie. Co ważne, szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej będą mogły być świadczone tylko przez podmioty zarejestrowane na portalu.

Aby wziąć udział w spotkaniu i uzyskać pomoc specjalistów z PARP należy wypełnić poniższy formularz i przesłać go na podany na końcu tej wiadomości adres email.

Mobilne konsultacje z PARP odbędą się:

- 27 czerwca 2017 r. w godzinach 11:30 – 15:30 w Zielonej Górze w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (poziom 0) – dokładne godziny poszczególnych porad zostaną ustalone indywidualnie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konsultacjach z PARP w Zielonej Górze prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej i odesłanie na adres: mobilny_uslugirozwojowe@parp.gov.pl. Na zgłoszenia czekamy do dnia 23 czerwca. W przypadku pytań prosimy o kontakt z: Anną Matysiak-Morkowską (anna.morkowska@region.zgora.pl), tel. +48 68 3297853 lub Małgorzatą Jabłońską ( m.jablonska@region.zgora.pl ), tel. +48 68 3297842.

FORMULARZ

Istnieje również możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=199994. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. PARP zastrzega, iż w przypadku zbyt małej ilości zgłoszonych podmiotów, istnieje możliwość odwołania wizyty pracowników PARP w województwie lubuskim.

Dodatkowo tego samego dnia, czyli we wtorek 27 czerwca w godzinach 10:00 – 13:00 w Zielonej Górze w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości finansowania potrzeb szkoleniowych mikro, małych i średnich przedsiębiorców w województwie lubuskim, skierowane do firm szkoleniowych i przedsiębiorców. Szczegółowe informacje na stronie http://rpo.lubuskie.pl/-/-nowe-zasady-finansowania-szkolen-dla-przedsiebiorstw-w-wojewodztwie-lubuskim-spotkanie-informacyjne-w-zielonej-gorze.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!