Szczegóły aktualności:

Obradowało jury konkursu dziennikarskiego

Michał Iwanowski | Warte uwagi | 19-06-2017
Jury Konkursu Dziennikarskiego im. Edwarda Mincera "Samorząd Lubuski w Mediach 2017" wybrało najlepsze prace dziennikarskie opublikowane między 1 czerwca 2016 r. a 31 maja 2017 r. Na konkurs wpłynęło łącznie 26 prac. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej sesji Sejmiku Woj. Lubuskiego z okazji Święta Województwa, w sobotę 24 czerwca.
Konkurs pn. "Samorząd Lubuski w Mediach" organizowany jest po raz drugi. Organizatorami są Stowarzyszenie Dziennikarzy Lubuskich i Urząd Marszałkowski Woj. Lubuskiego. W tym roku po raz pierwszy konkurs nosi imię Edwarda Mincera - nieżyjącego już dziennikarza i samorządowca, zasłużonego dla regionu, szanowanego w wielu środowiskach.
Główna nagroda w konkursie wynosi 3.000 zł, druga - 2.000 zł, trzecia - 1.000 zł. Prace oceniało 9-osobowe jury, w którego skład wchodzili lubuscy dziennikarze, urzędnicy samorządowi i szefowie lubuskich instytucji nadzorujących samorządy. Każda praca była oceniana na skali od 1 do 10, a do ostatecznego wyniku liczyła się suma uzyskanych punktów od wszystkich jurorów.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej sesji Sejmiku Woj. Lubuskiego z okazji Święta Województwa, w sobotę 24 czerwca o godz. 13.00 w Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda w Zielonej Górze.

Galeria zdjęć

Posiedzenie jury konkursu dziennikarskiego

Zdjęcia Krzysztof Kubasiewicz

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!