Szczegóły aktualności:

Nowe drogi w Gminie Trzebiechów

Małgorzata Tramś-Zielińska | PROW | 29-06-2017
28 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie czterech dróg gminnych zrealizowanych w ramach PROW we wsiach: Głuchów, Ostrzyce i Borek. W uroczystości wziął udział wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.

Gmina Trzebiechów

Tytuł operacji - Przebudowa drogi gminnej dz. nr 256 w obrębie Głuchów w gminie Trzebiechów.

Cel operacji - Celem operacji jest podwyższenie parametrów technicznych i eksploatacyjnych istniejącej drogi poprzez przebudowę i zmianę jej nawierzchni z gruntowej na brukową na odcinku ok.338 metrów. Operacja poprawi dostęp do obiektów użyteczności publicznej i przyczyni się do poprawy korzystania z usług publicznych. Przez połączenie z drogą powiatową nr 1199F, a następnie drogą wojewódzką nr 278, poprawi się także rozwój lokalnej przedsiębiorczości i możliwości podejmowania przez mieszkańców zatrudnienia poza miejscem zamieszkania.

Koszty operacji - 284 627,35 zł

Kwota pomocy - 181108 zł 

 

Tytuł operacji - Przebudowa drogi gminnej dz. nr 274 w obrębie Głuchów w gminie Trzebiechów.

Cel operacji - Celem operacji jest podwyższenie parametrów technicznych i eksploatacyjnych istniejącej drogi poprzez przebudowę i zmianę jej nawierzchni z gruntowej na brukową na odcinku 403 metrów. Operacja poprawi dostęp do budynków użyteczności publicznej i przyczyni się do poprawy korzystania z usług publicznych. Przez połączenie z drogą powiatową nr 1199F, a następnie drogą wojewódzką nr 278, poprawi się także rozwój lokalnej przedsiębiorczości i możliwości podejmowania przez mieszkańców zatrudnienia poza miejscem zamieszkania.

Koszty operacji -  249 985,57zł

Kwota pomocy - 159 065 zł 

 

Tytuł operacji - Przebudowa drogi gminnej dz. nr 392 i 395 w obrębie Ostrzyce w gminie Trzebiechów.

Cel operacji - Celem operacji jest podwyższenie parametrów technicznych i eksploatacyjnych istniejącej drogi poprzez przebudowę i zmianę jej nawierzchni z gruntowej na brukową 265m oraz poprzez poszerzenie istniejącej drogi na odcinku 292m. Operacja poprawi dostęp do budynków użyteczności publicznej i przyczyni się do poprawy korzystania z usług publicznych. Przez połączenie z drogą powiatową nr 1192F, a następnie drogą krajową nr 32, poprawi się także rozwój lokalnej przedsiębiorczości i możliwości podejmowania przez mieszkańców zatrudnienia poza miejscem zamieszkania.

Koszty operacji - 256 108,63 zł

Kwota pomocy - 162 961 zł

 

Tytuł operacji - Przebudowa drogi gminnej dz. nr 191 w obrębie Borek w gminie Trzebiechów.

Cel operacji - Celem operacji jest podwyższenie parametrów technicznych i eksploatacyjnych istniejącej drogi poprzez przebudowę i zmianę jej nawierzchni z gruntowej na brukową na odcinku 770 metrów. Operacja poprawi dostęp do budynków użyteczności publicznej i przyczyni się do poprawy korzystania z usług publicznych. Przez połączenie z drogą powiatową nr 1199F, a następnie drogą wojewódzką nr 278, poprawi się także rozwój lokalnej przedsiębiorczości i możliwości podejmowania przez mieszkańców zatrudnienia poza miejscem zamieszkania.

Koszty operacji - 514 980,81 zł

Kwota pomocy - 327 682 zł

Galeria zdjęć

Nowe drogi w Gminie Trzebiechów

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!