Szczegóły aktualności:

Na Woodstocku prosto z serca

Tatiana Mikułko-Kozłowska | Wydarzenia | 05-08-2017
O niepełnosprawności, intymności, dojrzewaniu, akceptacji siebie: niepełnosprawny nie znaczy gorszy - o tym można było porozmawiać w sobotę, ostatniego dnia Przystanku Woodstock, w Grodzie Otwartego Serca "Fundacji Opiekun Serca" Joanny Brodzik. Gościem był prof. Zbigniew Izdebski, ambasador województwa lubuskiego.
Lubuska Strefa na 23. Przystanku Woodstock to także przestrzeń dla niepełnosprawnych. Rok temu ambasadorka woj. lubuskiego Joanna Brodzik umówiła się z marszałek Elżbietą Anną Polak, że zabierze na Woodstock niepełnosprawnych. Obie panie słowa dotrzymały i podopieczni "Fundacji Opiekun Serca" mogą przekonać się na własnej skórze, jak to jest być na najpiękniejszym Przystanku świata. A woodstockowicze mogą sprawdzić, jak to jest być niepełnosprawnym, zmagać się na co dzień z różnymi ograniczeniami - takie możliwości daje gra Zamiana. 
W sobotę w Grodzie Otwartego Serca odbyły się też warsztaty z prof. Zbigniewem Izdebskim, seksuologiem, ambasadorem woj. lubuskiego. Atmosfera Woodstocku nie przeszkadzała w trudnych rozmowach o intymności, dojrzałości, samoakceptacji, pokonywaniu barier i ograniczeń.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!