Szczegóły aktualności:

Lubuska Strefa na Przystanku Woodstock w mediach społecznościowych [wideo]

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 07-08-2017

Opublikowane na kanale YouTube województwa lubuskiego zaproszenie na 23. Przystanek Woodstock zostało wyświetlone 11.300 razy. Posty z Przystanku opublikowane na profilach administrowanych przez urząd marszałkowski obejrzało blisko 24 tys. internautów (dane do poniedziałku 7 sierpnia do godz. 9.00)  
YouTube

KręciołaTV (kanał ma 52 tys. subskrybentów) przygotował film „Zaglądamy do strefy województwa lubuskiego”, który do tej pory uzyskał 1.200 wyświetleń.

https://www.youtube.com/watch?v=f3f-OkZJJ2o&list=PLPZ9sC5NT2-iQVG6dF_Fq5oLAa2ITyQGZ&index=7

Opublikowane na kanale YouTube województwa lubuskiego (187 subskrybentów) zaproszenie na Przystanek Woodstock 2017 zostało wyświetlone 11.300 razy.

https://www.youtube.com/watch?v=jvJQ-kJM5B4

 

Twitter

Oficjalny profil Przystanku Woodstock (@WoodstockPoland – 13,3 tys. obserwujących) opublikował zdjęcie z lubuskiej strefy wraz z linkiem do filmu na kanale KręciołaTV.

Oficjalny profil Urzędu Marszałkowskiego (@lubuskiepl – 1.187 obserwujących) –tweety opublikowane w trakcie Przystanku Woodstock osiągnęły blisko 12 tyś. wyświetleń

 

Instagram

Relację zdjęciową z Lubuskiej Strefy przygotował oficjalny profil Przystanku Woodstock (@woodstockpoland), którego obserwuje 25,7 tys. internautów.

Posty zamieszczone na oficjalnym Instagramie województwa lubuskiego (@lubuskie.pl – 409 obserwujących) zyskały 200 polubień.

 

Facebook

Relacja zdjęciowa z Lubuskiej Strefy została opublikowana na oficjalnym koncie Przystanku Woodstock (@PrzystanekWoodstock – obserwuje go ponad 300 tys. internautów)

Posty z Przystanku Woodstock opublikowane na profilach administrowanych przez Urząd Marszałkowski zostały obejrzane przez blisko 24 tys. internautów.

Transmisja na żywo z konferencji prasowej województwa lubuskiego na Przystanku Woodstock ma prawie 1.000 wyświetleń (profil @lubuskiepl, 3,5 tys. polubień).Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!