Szczegóły aktualności:

Spotkanie informacyjne z cyklu „50 +” w Gorzowie Wlkp

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 02-10-2017
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „50+”, które odbędzie się 17 października 2017 r. o godz. 10:00 w Gorzowie Wlkp.

O spotkaniu

Spotkanie kierujemy do osób które ukończyły pięćdziesiąty rok życia lub niedługo wejdą w ten wiek. Omówione zostaną możliwości podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Uczestnik dowie się jak skorzystać z bezpłatnych kursów językowych, komputerowych lub doskonalących umiejętności zawodowe. Eksperci wskażą także m.in. jak pozyskać środki na założenie działalności gospodarczej.

Przyjdź i sprawdź jakie możliwości dedykowane są właśnie dla Ciebie. Odpowiemy na pytania i pomożemy dobrać odpowiednie wsparcie.

Spotkanie odbędzie się 17 października 2017 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w G orzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, piętro II).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 16 października 2017 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-378; -377; -386; -380.

FORMULARZ

Istnieje również możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/-/spotkanie-informacyjne-z-cyklu-50-w-gorzowie-wlkp-

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!