Szczegóły aktualności:

XIX Lubuski Tydzień Seniora

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 11-10-2017

W dniach od 16 do 21 października br. na terenie województwa lubuskiego obchodzony będzie XIX Lubuski Tydzień Seniora pod honorowym patronatem marszałek Elżbiety Anny Polak.

W ramach tegorocznych obchodów Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze realizuje następujące przedsięwzięcia:

- I Lubuski Sejmik Seniorów, który zainauguruje XIX Lubuski Tydzień Seniora. Uroczystość odbędzie się w dniu 16 października br. o godz. 1100 w Sali Sejmiku Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

Celem XIX LTS jest zintensyfikowanie działań na rzecz włączenia osób starszych do realizacji polityki senioralnej w województwie lubuskim. I Lubuski Sejmik Seniorów pozwoli na wymianę doświadczeń, integrację środowiska lokalnego oraz podejmowanie nowych inicjatyw na rzecz osób starszych.

- w trakcie uroczystości rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny dla dzieci z placówek wsparcia dziennego pod hasłem „Odkrywamy lubuską krainę z babcią, dziadkiem” ogłoszony przez Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem tegorocznych obchodów Tygodnia Seniora. W tym roku w dniach od  16 do 21 października zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń.

Szczegółowy program

Inne działania

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!