Szczegóły aktualności:

Lubuska Akademia Rozwoju – I sesja wykładowa!

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 09-11-2017
Lubuska Akademia Rozwoju – I sesja wykładowa! fot. Krzysztof Kubasiewicz

Zajęcia rozpoczęte! Za nami pierwsza sesja wykładowa Lubuskiej Akademii Rozwoju. Dziś (10.11) w Urzedzie Marszałkowskim tradycyjnie spotkali się samorządowcy i przedsiębiorcy.

Podczas zajęć dla Jednostek Samorządu Terytorialnego odbył się m.in. moduł dotyczący Krajowych Programów Operacyjnych. W dalszej części Grzegorz Karwatowicz z firmy GWW Grynhoff i Partnerzy przedstawił temat pomocy publicznej dla jednostek samorządowych, a Tomasz Siemiński z Regionalnego Centrum Animacji Kultury(RCAK) opowiedział o projektowaniu usług w obszarze kultury przez pryzmat rozbudowy i przebudowy Centrum Animacji Kultury.

Równie ciekawy był wykład dla firm. Podczas zajęć przybliżono temat związany z negocjacjami oraz perswazją i manipulacją w biznesie, który zaprezentował Marcin Krukar z firmy NERAIDA. Ponadto poruszono kwestie związane z  dofinansowaniem z Krajowych Programów Operacyjnych i aktualnych naborów wniosków dla JST, które przedstawił pracownik Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Departamentu Rozwoju Regionalnego.

Galeria zdjęć

LAR 2017

Zdjęcia Krzysztof Kubasiewicz

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!