Szczegóły aktualności:

LAR: ostatnie spotkanie przed świętami

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 08-12-2017

Za nami kolejna sesja wykładowa Lubuskiej Akademii Rozwoju, która tradycyjnie odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim. LAR rozpoczął się dziś (08.12) od osobnych spotkań dla przedsiębiorców i przedstawicieli JST. Następnie obie grupy wzięły udział we wspólnym module.

 

Zajęcia w obu modułach rozpoczął blok informacyjny UMWL oraz informacje nt. aktualnego harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 na 2018 rok. Najnowsze dane przedstawiła Małgorzata Seńków - Kierownik Wydziału Zarządzania RPO. Samorządowcy usłyszeli także o Ewaluacji Strategii Rozwoju Regionalnego 2020 w prezentacji Macieja Nowickiego, Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego. Doświadczeniami w zakresie importu i eksportu na rynku towarów, usług i pracy podzielił się z przedsiębiorcami uczestnik organizowanych przez Urząd Marszałkowski zagranicznych misji gospodarczych Piotr Przybysławski.

Po spotkaniach w tradycyjnych do tej pory grupach uczestnocy LAR spotkali się na wspólnym module. Był on poświęcony tematyce Prawa Zamówień Publicznych i zasad konkurencyjności w projektach współfinansowanych z UE w ramach polityki spójności w perspektywie finansowej 2014-2020. Prelekcję poprowadziła adwokat Magdalena Falkowska, Przewodnicząca Sekcji Prawa Zamówień Publicznych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Galeria zdjęć

Lubuska Akademia Rozwoju - II sesja wykładowa

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!