Szczegóły aktualności:

Mikołajki 2017

Małgorzata Tramś-Zielińska | Warte uwagi | 07-12-2017

Ponad 120 dzieci ze świetlic środowiskowych i rodzin zastępczych z Cybinki, Kargowej, Bojadeł i Zielonej Góry wzięło udział w zabawie mikołajkowej. Impreza odbyła się 7 grudnia br. w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego. Organizatorem wydarzenia był Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze. Dzieci oraz opiekunów powitał dyrektor ROPS Jakub Piosik.

„Mikołajki 2017” zorganizowane zostały dla dzieci z placówek wsparcia dziennego oraz przebywających w rodzinach zastępczych na terenie naszego województwa. Dzieci w godz. od 11.00 do 14.00 korzystały z różnych atrakcji - w ramach imprezy odbyło się przedstawienie artystyczne, tańce, konkursy, malowanie twarzy, urządzenie dmuchane itp. 

Na imprezę dzieci przyjechały z następujących placówek i podmiotów: Placówki Wsparcia Dziennego „Promyk” przy OPS w Cybince, Placówki Wsparcia Dziennego w Kargowej, 3 świetlic środowiskowych z terenu Gminy Bojadła, Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych „Mały Człowiek” w Zielonej Górze oraz świetlicy profilaktyczno-wychowawczej „Świetlica marzeń”. Łącznie w imprezie uczestniczyło 125 dzieci.

Podczas spotkania dzieciom wręczono paczki świąteczne ze słodyczami, których fundatorem ROPS Zielona Góra.

Galeria zdjęć

ROPS: "Mikołajki 2017"

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!