Szczegóły aktualności:

Zmagania w Pięcioboju Nowoczesnym

Paweł Tyl | Aktualności | 18-12-2017
W dniach 15-17 grudnia br. na terenie WOSiR Drzonków odbyły się Zawody Halowe w Pięcioboju Nowoczesnym. W uroczystości otwarcia udział wziął Przewodniczący Sejmiku Czesław Fiedorowicz.
W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie zakończyły się międzynarodowe zawody halowe w pięcioboju nowoczesnym "Memoriał Zbigniewa Majewskiego".

W imprezie wzięło udział 80 zawodników i zawodniczek z 7 krajów. Wśród kobiet zwyciężyła aktualna mistrzyni Olimpijska Chloe Esposito z Australii, która do ostatniej konkurencji łączonej biegu ze strzelaniem ruszała z piędziesięciosekundową stratą do liderki, jednak nie miała sobie równych w tej konkurencji i do mety dobiegła pierwsza. Miejsce drugie zajęła Pia Bukov z Niemiec, a trzecie Eliska Pribilova z Czech. najlepsza Polka zajęła miejsce czwarte, a była nią Marta Kobecka z UKS Kapry Armexim Pruszków.

Wśród mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Daniel Ławrynowicz z klubu St PP CWKS Legia Warszawa, miejsce drugie zajął Ruslan Nakonechnyi z Łotwy, a trzecie Szymon Staśkiewicz z ZKS Drzonków.

Szczegóły.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!