Szczegóły aktualności:

Spotkanie informacyjne dla NGO

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 24-01-2018
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. oraz Departament Infrastruktury Społecznej UMWL zapraszają na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 2 lutego w godzinach 13:00–16:00 w Międzyrzeczu.

O spotkaniu

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez NGO zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych. Omówione zostaną nabory wniosków unijnych planowane w 2018 r., warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne dofinansowanie. Przedstawiony zostanie także harmonogram otwartych konkursów ofert planowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w 2018 r., omówiony zostanie również wzór oferty na realizację zadania publicznego.

Spotkanie odbędzie się 2 lutego 2018 r. w godzinach 13:00 – 16:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Międzyrzeczu, ul. Przemysłowa 2.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem zamieszczonym na końcu informacji. Na zgłoszenia czekamy do 1 lutego 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390 -380; -377; -378; -386;

Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod następującym linkiem: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=244734 

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!