Szczegóły aktualności:

Yo!Fest 2018

Izabela Wydro | Interreg | 01-02-2018

Biuro Regionalne Woj. Lubuskiego w Brukseli informuje o ogłoszonym przez Europejskie Forum Młodzieży konkursie-naborze dla rozwijających swoją twórczość młodych zespołów muzycznych i artystów muzycznych w wieku 18-30 lat, którego nagrodą jest występ na odbywającym się w Strasburgu 1 i 2 czerwca Yo!Fest.

Yo!Fest jest to największe młodzieżowe wydarzenie dotyczące polityk europejskich, w czasie którego młodzi ludzie dyskutują m.in. z Posłami do Parlamentu Europejskiego o przyszłości Europy i roli młodych ludzi w jej kształtowaniu.

Konkurs jest skierowany do młodych muzyków w wieku 18-30 lat z Unii Europejskiej lub będących rezydentami w UE, EFTA lub krajów kandydujących do UE. Zespoły mogą składać się z maksymalnie 8 członków.

Jury składające się z przedstawicieli przemysłu muzycznego wybierze 4 zwycięzców: 3 zespoły oraz 1 DJ'a, którzy zagrają przed tysiącami uczestników Yo!Fest. Zgłoszenia Europejskie Forum Młodzieży przyjmuje do 18 marca br.

Więcej informacji w tym także o sposobie zgłoszeń znajduje się na stronie YO!Fest www.yofest.eu oraz stronie EBC 2018 : www.yofestebc.eu 

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!