Szczegóły aktualności:

Nowa sala gimnastyczna w Czerwieńsku

Małgorzata Tramś-Zielińska | Warte uwagi | 02-02-2018

2 lutego br. wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn wziął udział w uroczystości otwarcia nowo wybudowanej sali gimnastycznej oraz łącznika z pracowniami przedmiotowymi przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku.  

Wicemarszałek złożył gratulacje i wyrazy uznania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia. - Wysiłki włożone w pozyskanie środków finansowych na budowę sali gimnastycznej oraz środków z Unii Europejskiej na sfinalizowanie projektu budowy i wyposażenia nowoczesnych pracowni przedmiotowych zaowocowały powstaniem nowoczesnej infrastruktury i atrakcyjnej oferty dla uczniów. Jestem przekonany, że projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej, którzy bardzo chętnie będą korzystać z nowych obiektów aby realizować swoje pasje i spełniać naukowe marzenia – mówił wicemarszałek.   

Jak podkreślał wicemarszałek każda inwestycja, która poprawia jakość edukacji  jest niezmiernie ważna i potrzeba. Dzisiejsza uroczystość pokazuje, że współpraca pomiędzy samorządami różnego szczebla jest udana – mówił wicemarszałek. 

 

Foto: Adam Kapela – UMWL  

Galeria zdjęć

Nowa sala gimnastyczna w Czerwieńsku

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!