Szczegóły aktualności:

Tworzymy kulturę szacunku w sieci

Małgorzata Tramś-Zielińska | Warte uwagi | 06-02-2018

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze po raz dziewiąty włączyła się do lokalnych działań w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. 6 lutego 2018 r. w Sali Wykładowej Biblioteki odbyła się konferencja dotycząca Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Przedsięwzięcie miało na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów online. Podczas spotkania przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze omówił prawa i obowiązki w cyfrowym świecie. Spotkanie rozpoczęła etiuda teatralna „Zaplątani” w wykonaniu uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej  I stopnia w Zielonej Górze w reżyserii Patrycji Sowińskiej.     

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze, włączając się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, zaprasza do obejrzenia wystawy zatytułowanej ,,Multiświat WWW: tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Ekspozycję  można oglądać w Wypożyczalni PBW w dniach 01.02.2018 - 28.02.2018 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00.

Galeria zdjęć

Tworzymy kulturę szacunku w sieci

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!