Szczegóły aktualności:

Lubuskie na TOUR SALON

Marzena Toczek | Wydarzenia | 09-02-2018

Ruszyła pierwsza z 7 imprez targowych, w których pod marką lubuskie  prezentują się przedsiębiorcy  z branży turystycznej z całego regionu. Targi Regionów i Produktów Turystycznych „TOUR SALON” w Poznaniu to jedna z największych imprez branżowych w Polsce. Lubuscy wystawcy do dyspozycji mają 100-metrowe, nowoczesne stoisko multimedialne. 

W prezentacji udział biorą wypożyczalnie sprzętu turystyczno- rekreacyjnego, hotelarze, restauratorzy, właściciele obiektów turystycznych, gastronomicznych itp. Lubuscy wystawcy korzystają z 85 % dofinansowania w ramach projektu:

„Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację kampanii promocyjnych sektora turystycznego o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz regionalnych targów turystycznych",  realizowanych przez Województwo Lubuskie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020,

Osi Priorytetowej 1 Gospodarka i innowacje, Działania 1.4 Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP, Poddziałania 1.4.1. Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP - projekty realizowane poza formułą ZIT dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP),

Z projektu mogą korzystać MŚP prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego. W każdym wydarzeniu targowym bierze udział 7 firm , w sumie zaprezentuje się blisko 50 podmiotów.

  • Targi Regionów i Produktów Turystycznych „TOUR SALON” w Poznaniu w terminie od 9 do 11 lutego 2018 roku.
  • Ferien & Freizeit w Cottbus (Niemcy) w terminie od 23 do 25 lutego 2018 roku.
  • Międzynarodowe Targi Turystyczne (MTT) we Wrocławiu w terminie od 23 do 25 lutego 2018 roku.
  • ITB Berlin (Internationale Tourismus-Börse) w Berlinie (Niemcy) w terminie od 7 do 11 marca 2018 roku.
  • Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego „GLOBalnie” w Katowicach w terminie od 23 do 25 marca 2018 roku.
  • Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2018 w Warszawie w terminie od 13 do 15 kwietnia 2018 roku.
  • Targi Turystyczne Market Tour „Piknik nad Odrą” w Szczecinie w terminie od 12 do 13 maja 2018 roku.

Chętni przedstawiciele branży turystycznej mogą jeszcze zgłosić się do udziału w targach w Katowicach, Warszawie i Szczecinie, pozostały ostatnie wolne miejsca.

Kontakt pod numerem telefonu 68 4565 453.

Informacje na stronie www.targi.lubuskie.pl

 

Galeria zdjęć

TOUR SALON 2018

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!