Szczegóły aktualności:

Rozpoczęcie 4. naboru do programu Interreg Europa

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 28-02-2018

Aby umożliwić jak najlepsze przygotowanie się do ostatniego konkursu Interreg Europa, 22 marca w Brukseli organizowane jest 4. międzyregionalne forum współpracy – Europe, let’s cooperate! Forum będzie stanowiło także doskonałą okazję do nawiązywania kontaktów z zagranicznymi instytucjami i poszukiwania partnerów do współpracy w ramach projektów. Można będzie także bezpośrednio konsultować się z ekspertami ze wspólnego Sekretariatu programu Interreg Europa.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Forum [TUTAJ], w którym znajdą państwo informacje na temat:

- planowanych sesji tematycznych,

- możliwości zarezerwowania stolika na potrzeby prezentacji własnego pomysłu na projekt,

- jak dołączyć się do konsorcjum partnerskiego.

Czwarty, ostatni nabór wniosków Interreg Europa jest planowany w okresie maj-czerwiec 2018 roku. Dokładna data zostanie ustalona po spotkaniu Komitetu Monitorującego w połowie marca. Pakiet dla aplikantów zostanie udostępniony w kwietniu 2018 roku.

W Polsce informacji na temat programu udziela Krajowy Punkt Kontaktowy – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej, Wydział Współpracy transnarodowej i Międzyregionalnej, osoba do kontaktu: Anna Stol, Anna.Stol@mr@gov.pl (tel. 32 253 90 08). Informacje o programie Interreg Europa po polsku: www.ewt.gov.pl.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!