Szczegóły aktualności:

Rozpoczęcie 4 naboru do programu Interreg Europa

Izabela Wydro | Interreg | 01-03-2018

Aby umożliwić jak najlepsze przygotowanie się do ostatniego konkursu, program Interreg Europa organizuje 22 marca 2018 roku w Brukseli 4 międzyregionalne forum współpracy – Europe, let’s cooperate! https://www.interregeurope.eu/europecooperates2018/.

Forum będzie stanowiło także doskonałą okazję do nawiązywania kontaktów z zagranicznymi instytucjami i poszukiwania partnerów do współpracy w ramach projektów. Można będzie także bezpośrednio konsultować się z ekspertami ze wspólnego Sekretariatu programu Interreg Europa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Forum:

https://www.interregeurope.eu/fileadmin/user_upload/documents/2018-agenda-_europecooperates.pdf ,

w którym znajdą państwo informacje na temat:

- planowanych sesji tematycznych,

- możliwości zarezerwowania stolika na potrzeby prezentacji własnego pomysłu na projekt,

- jak dołączyć się do konsorcjum partnerskiego.

Czwarty, ostatni nabór wniosków Interreg Europa jest planowany w okresie maj-czerwiec 2018 roku. Dokładna data zostanie ustalona po spotkaniu Komitetu Monitorującego w połowie marca. Pakiet dla aplikantów zostanie udostępniony w kwietniu 2018 roku.

W Polsce informacji na temat programu udziela Krajowy Punkt Kontaktowy – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej, Wydział Współpracy transnarodowej i Międzyregionalnej, osoba do kontaktu: Anna Stol, Anna.Stol@mr@gov.pl,

Tel. 32 253 90 08. Informacje o programie Interreg Europa po polsku:

www.ewt.gov.pl

http://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/przeczytaj-o-programach/programy-europejskiej-wspolpracy-terytorialnej/interreg-europa/

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!