Szczegóły aktualności:

Lubuskie na targach turystycznych ITB w Berlinie

Dariusz Nowak | Warte uwagi | 08-03-2018

Trwają największe targi turystyczne w Europie ITB w Berlinie. To ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Na imprezie prezentuje się 187 krajów i praktycznie wszystkie gałęzie rynku turystycznego. Wśród nich są obecni reprezentanci z województwa lubuskiego. Jest to możliwe dzięki wsparciu samorządu województwa. Na targach powstała wspólna przestrzeń przeznaczona do promowania potencjału turystycznego regionu, a także oferty zakwalifikowanych do udziału przedsiębiorców z branży.

Reprezentanci lubuskiego mają okazję wziąć udział w spotkaniach z potencjalnymi klientami i kontrahentami, podczas których mogą zaprezentować ofertę oraz nawiązać kontakty biznesowe. Ponadto na targach prezentowany jest potencjał gospodarczy oraz walory województwa lubuskiego z punktu widzenia jego atrakcyjności dla branży turystycznej.

Dzięki takiej obecności na targach wiele firm, dla których zakup stoiska targowego przekraczał ich możliwości finansowe, ma okazję do szerszego zaprezentowania swojej oferty. W planach są jeszcze wyjazdy na targi do: Katowic (Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego ,,GLOBalnie’’ , 23-25 marca), Warszawy (Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2018, 13 – 15 kwietnia) oraz Szczecina (Targi Turystyczne Market Tour ,,Piknik nad Odrą, 12 – 13 maja). Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły na stronie www.targi.lubuskie.pl

Projekt ,,Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację kampanii promocji sektora turystycznego o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz międzynarodowych targów turystycznych’’ powstał w ramach wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstwa z branży turystycznej z obszaru województwa lubuskiego. Skorzysta z niego w tym roku blisko 50 lubuskich przedsiębiorców.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!