Szczegóły aktualności:

Raz, dwa, trzy – poruszaj się i Ty, czyli: Pokaż, że chodzisz do najlepszej lubuskiej klasy

Marzena Toczek | Warte uwagi | 27-04-2018

Uczniowie na start. W ogłoszonym, już po raz drugi przez marszałek Elżbietę Annę Polak konkursie na opracowanie najlepszej rozgrzewki na lekcję wychowania fizycznego można wygrać aż 1 200 zł. Uczniowie szkół podstawowych z całego województwa do 21 maja br. mogą przesyłać filmiki z wymyślonym przez siebie i nagranym dowolną techniką  układem ćwiczeń.

Dzieci z lubuskich szkół podstawowych przy wsparciu nauczycieli wychowania fizycznego będą mogły stanąć do rywalizacji w konkursie i wygrać dla swoich placówek nagrodę główną w postaci talonu na zakup sprzętu sportowego o wartości 1 200 zł za zajęcie 1 miejsca lub 500 zł za wyróżnienie. Filmy będą oceniane przez powołaną  w tym celu specjalną komisję konkursową. Liczy się zapał, energia, ciekawy układ choreograficzny i dobór strojów, poprawność wykonanych ćwiczeń oraz dobra zabawa. Gotowe filmy należy przesłać na adres Departamentu Ochrony Zdrowia w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podobnie, jak w roku ubiegłym na jednej z największych imprez organizowanych przez Urząd Marszałkowski – IX Lubuskim Pikniku Zdrowia, który odbędzie się 17 czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie.

Szczegóły konkursu w regulaminie:

ZAŁĄCZNIKI
1. Karta zgłoszeniowa
2. Zgoda rodziców
3. Zgoda nauczyciela
4.
Regulamin

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!