Szczegóły aktualności:

Lubuski Lider Biznesu 2018

Łukasz Chybiński | Wydarzenia | 24-04-2018

4 kwietnia oficjalnie rozpoczął się nabór wniosków do Lubuskiego Lidera Biznesu 2018. To już X edycja największego w regionie konkursu, który promuje firmy województwa lubuskiego. Rejestracja kandydatur potrwa do końca czerwca br.

Podobnie jak w latach ubiegłych w rywalizacji mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, które mają w Lubuskiem swoją siedzibę lub są członkiem lubuskich organizacji gospodarczych. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej przez 2 lata oraz brak zaległości wobec organów skarbowych i ZUS.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 29 czerwca 2018 roku. Nominowani w każdej z kategorii zostaną wyłonieni przez Kapitułę w pierwszej połowie sierpnia, natomiast laureatów poznamy 24 września podczas Gali finałowej w Zielonej Górze.

 

Firmy biorące udział w konkursie będą klasyfikowane w 4 kategoriach:

• przedsiębiorstwa mikro (zatrudniające do 9 pracowników)

• przedsiębiorstwa małe (zatrudniające od 10 do 49 pracowników)

• przedsiębiorstwa średnie (zatrudniające od 50 do 249 pracowników)

• przedsiębiorstwa duże (zatrudniające od 250 pracowników)

 

W każdej kategorii wyłonionych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają statuetki "Lubuskiego Lidera Biznesu" na lata 2017/2018. Nie mniej jednak każda firma, która zakwalifikuje się do drugiego etapu otrzyma pamiątkowy certyfikat. Analogiczna procedura obowiązuje w przypadku Lubuskiego Lidera Innowacji z tym, że nagrody główne otrzyma jedynie zwycięzcy w każdej z kategorii. Wyróżnione firmy będą miały prawo przez okres jednego roku od chwili wręczenia nagród do wykorzystywania logotypu konkursu wraz z tytułem.

Szczegółowch informacji udzila Dział Marketingu:

Tomasz Molski
T: 696 007 665 ; E: t.molski@ziph.pl

Marzena Młynarczyk
T: +48 95 739 03 12 ; E: marzena.mlynarczyk@ziph.pl

Warto odwiedzić również stronę internetową:

http://www.ziph.pl

 

Zapisz się do naszego newslettera!