Szczegóły aktualności:

LAR: Przedostatnie spotkanie za nami

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 11-05-2018

Przedsiębiorcy i samorządowcy raz jeszcze spotkali się w urzędzie marszałkowskim. Dziś w Sali Kolumnowej Sejmiku Wojeództwa Lubuskiego odbyła się kolejna sesja Lubuskiej Akademii Rozwoju. Spotkanie rozpoczęło się od bloku informacyjnego UMWL.

Następnie dr Dorota Matuszak z Departamentu Przedsiębiorczości i Strategii Marki zaprezentowała działania samorządu województwa lubuskiego dla młodzieży jakimi są m.in. kampania Młodzi on-Life, konkurs Lubuskie Niepodległościowe Inicjatywy Młodzieżowe, Warsztaty Młodego Lidera Innowacji oraz wsparcie szkolnictwa zawodowego w każdym powiecie województwa.

Małgorzata Zasina – z Głównego Puntu Informacyjnego Funduszy Europejskich UMWL w Zielonej Górze omówiła kwestie związane z aktualnymi naborami w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) „Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”. Ponadto uczestnicy wysłuchali wykładu „Dress code w biznesie (i w urzędzie)”, który zaprezentowała Kinga Borkowska, stylistka i Personal Shopper.

Ostatnia część została poświęcona mediom społecznościowym i temu jak mogą one pomóc w promocji firm, czy instytucji. Prelekcję  Media społecznościowe kluczem do promocji Twojej firmy/instytucji" przedstawili Bartosz Benewiat i Iwo Adaszyński z firmy Reprezetuj.com.

Galeria zdjęć

Majowa sesja LAR

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!