Szczegóły aktualności:

PROW: wsparcie infrastruktury rekreacyjnej

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 11-05-2018

Budowa placu zabaw i urządzenie siłowni plenerowej w Kęszycy Leśnej oraz stworzenie Placu Kultury w Cybince to 2 z 5 projektów, które otrzymały wsparcie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. 11 maja br. wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn podpisał umowy z beneficjentami.

Podpisane umowy: 

  1. Umowa o przyznaniu pomocy - Gmina Międzyrzecz „Budowa placu zabaw i urządzenie siłowni plenerowej w m. Kęszyca Leśna gmina Międzyrzecz",  pomoc w wysokości 132 418 zł.
  2. Umowa o przyznaniu pomocy - Michał Piechowiak pt. „Rozwinięcie działalności gospodarczej poprzez zakup maszyn: gilotyny i prasy krawędziowej", pomoc w wysokości 182 113,00 zł.
  3. Umowa o przyznaniu pomocy Stowarzyszeniu Rozwoju i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Regionu „Przyjaźni Podmolkom” Budowa i przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej - Gminnego Skansenu Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Podmoklach Małych", pomoc w wysokości 199 997,00 zł.
  4. Umowa o przyznaniu pomocy Stowarzyszeniu „Kreatywna Kultura” w Cybince Doposażenie miejsca rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców i gości miejscowości Cybinka celem stworzenia Placu Kultury w Cybince", pomoc w wysokości 292 100,00 zł.
  5. Umowa o przyznaniu pomocy - Paweł Maciej Grad „Otwarcie własnej działalności gospodarczej w wyniku uzyskania wsparcia na zakup sprzętu fotograficznego", pomoc w wysokości 60 000 zł.

 

Galeria zdjęć

PROW: podpisanie umów 11.05.2018

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!