Szczegóły aktualności:

Zielona Góra- kolejna Lubuska Akademia Młodego Lidera

Katarzyna Kozińska | Młodzi On-Life | 17-05-2018

Olga, Kornel i Miłosz opowiadali o swoich pasjach, sukcesach i dalszych planach. To uczestnicy Lubuskiej Akademii Młodego Lidera. Kolejne warsztaty odbyły się 16 maja w Zielonej Górze, podczas spotkania w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego młodzież z Zielonej Góry uczyła się pracy w grupie, sprawdzała się w roli liderów i tworzyła własne projekty w sieci. Efekty prac można śledzić na profilu Młodzi On-Life.

Efektami prac grupy warsztatowej Lubuskiej Akademii Młodego Lidera są kampanie promocyjne i posty, które można zobaczyć na stronie warsztaty młoda kariera na FB oraz na instagramie młoda kariera.

Oto treści niektórych postów, które dotyczą uczestników warsztatów.

(...) Olga Łukomska jako jedyna osoba w Polsce zdobyła indeksy prestiżowej Oxford Summer Neuro School 2018! Program obejmuje 22 różnych krajów na całym świecie. Biorą w nich udział ludzie na każdym szczeblu kariery medycznej; od liceum po specjalizacje doktoranckie. Już w lipcu Olgę czeka wyjazd do Bristolu na praktyki w tamtejszym szpitalu. Gratulujemy naszej koleżance, która pomimo niewielkiej wiedzy w tak szerokiej dziedzinie, konkurując ze studentami i nawet lekarzami z całej Polski, zwyciężyła! (...)

(...) Kolejną osobą, która wiąże swoje hobby z karierą jest Kornel Klementowski. Jest on zawodowym kolarzem, który od małego zaczynał rowerową przygodę. A to wszystko dzięki tacie, który go namówił. W Lubuskim jest wiele klubów, w których możecie rozwijać swoje pasje, takie jak na przykład kolarstwo, wystarczy poszukać w Internecie! (...)

(...) Milosz Jezierski - członek drużyny Phoenix Rescue Team, która zdobyła V miejsce na międzynarodowym konkursie UAV Challenge Airborne Delivery 2018 z finałem w Australii. Wywiad z Miłoszem tylko u nas! Zapraszamy na stronę młoda karieda (...)

Podczas ośmiogodzinnych intensywnych warsztatów uczestnicy dowiedzieli się jak skutecznie podejmować działania w ramach lokalnej społeczności, jak promować swoje sukcesy, jak budować zespół, jak wejść i poruszać się na rynku pracy, podnosić kwalifikacje i umiejętności związane ze ścieżką swojej kariery.

Chcesz wziąć udział w kolejnych warsztatach Młoda Kariera? Zgłoś się do dyrekcji swojej szkoły lub skontaktuj się z:

Agata Bubel dla lokalizacji: Wschowa, Krosno Odrzańskie, Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski

Agata Bubel
a.bubel@parkinterior.pl
(68) 411 44 00
734 150 848

Łukasz Hoffman dla lokalizacji: Żary, Żagań, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice.

Łukasz Hoffman
L.Hoffmann@pnt.uz.zgora.pl
504070237

Dla kogo?

Czekamy na młodzież aktywną, która na co dzień angażuje się w życie swojego środowiska, a może też ma na koncie realizację pierwszych inicjatyw i przedsięwzięć lokalnych. Zajęcia są przeznaczone dla tych, którzy widzą wokół siebie potrzebę zmian i chcą podjąć działania, by je wcielać w życie.

 

Galeria zdjęć

Lubuska Akademia Młodego Lidera - Zielona Góra

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!