Szczegóły aktualności:

Młodzi pozdrawiają ze Słubic

Katarzyna Kozińska | Młodzi On-Life | 12-06-2018

11 czerwca w Słubicach odbyły się już przedostatnie warsztaty w ramach kampanii Młodzi On-Life pod nazwą Lubuska Akademia Młodego Lidera. Uczestnicy poznawali swoje mocne i słabe strony, próbowali swoich sił podczas wystąpień publicznych oraz podczas pracy w grupie. Wielu z nich odnosi sukcesy. Efekty można śledzić na profilu Młoda Kariera w mediach społecznościowych.

Młodzi słubiczanie musieli najpierw dobrze poznać ofertę sportową i kulturalną swojego miasta, by stworzyć ciekawe posty, relacje i wywiady. Zrobili to doskonale i dzięki temu poznali tajniki pracy w grupie. Nie obyło się także bez ciekawych warsztatów dotyczących bycia liderem. Prowadzący zajęcia pokazali uczestnikom kilka sposobów na wykorzystanie doskonale im znanych narzędzi w sieci. Dzięki temu powstało wiele ciekawych wpisów na profilu Młoda Kariera, które dotyczą wydarzeń w Słubicach. Dzięki pracy grupy, możemy się dowiedzieć, że miasto ma swoją reprezentantkę na Sejm Dzieci i Młodzieży - Nadię Oleszczuk. W Słubicach wychował się także znany piłkarz Łukasz Fabiański. Wiele się dzieje nie tylko w mieście, ale w samym powiecie słubickim, przekonacie się o tym zaglądając na Młoda Kariera na FB i Instagramie.

To już przedostatni przystanek Lubuskiej Akademii Młodego Lidera. Kolejne - ostatnie warsztaty odbędą się w Gorzowie Wlkp.

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!