Szczegóły aktualności:

Perła Medycyny dla zielonogórskiego pogotowia

Marzena Toczek | Warte uwagi | 02-07-2018

22 czerwca br. podczas Wielkiej Gali Przedsiębiorczości w Poznaniu Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze otrzymała na ręce Dyrektora Stacji Pana Marcina Mańkowskiego Perłę Medycyny w Kategorii Ratownictwo Medyczne i Transport Sanitarny.

Organizatorem konkursu jest Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości –  dynamiczna instytucja powołana przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców, której głównym celem jest tworzenie dogodnych warunków do rozwoju i budowy Polskich Marek.

Przyznana nagroda jest uhonorowaniem pracy i wytrwałości włożonej w służbę drugiemu człowiekowi, potwierdza rzetelność i profesjonalizm jednostki. Staje się również motywacją do dalszego rozwoju i podnoszenia standardów. –  Samorząd Województwa Lubuskiego podejmuje stałe działania, które mają na celu poprawiać komfort i jakość świadczonych usług lubuskim pacjentom. Wierzę, że nagroda przyznana zielonogórskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego stanie się inspiracją i wzorem dla tych, którzy poświęcają życie ratowaniu drugiego człowieka  –  mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Informację przygotował: Departament Ochrony Zdrowia UMWL

 

Zapisz się do naszego newslettera!