Szczegóły aktualności:

Oceniamy Lubuskich Misterów Budowy

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 05-07-2018

Kilkudziesięciu kandydatów – kilku zwycięzców. Lubuski Mister Budowy wchodzi w decydującą fazę. W urzędzie marszałkowskim zebrała się komisja konkursowa, a w obradach jury uczestniczyła także Alicja Makarska, członek zarządu województwa. Jurorzy wyruszyli dziś (05.07) na inspekcję budynków, zgłoszonych do konkursu.

Lubuski Mister Budowy organizowany jest od wielu lat i ma na celu promować ciekawe rozwiązania budowlane, a także skłaniać wykonawców do podnoszenia jakości wykonywanych budynków. Ponadto konkurs odzwierciedla trendy widoczne w lubuskim budownictwie.

Lubuskich Misterów Budowy, jak co roku, wybiera komisja konkursowa, która osobiście odwiedza zgłoszone projekty. W tym roku do konkursu zgłoszono 17 obiektów z Krosna Odrzańskiego, Zielonej Góry, Żagania i Żar. Wśród nich są budynki mieszkalne i osiedle mieszkaniowe, budynki przemysłowe oraz usługowe, a także jeden basen i park.

W poprzedniej edycji konkursu, w 2017 roku, nagrodzono i wyróżniono obiekty w kategoriach budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo małokubaturowe oraz inne budowle.

Galeria zdjęć

Lubuski Mister Budowy 2018

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!