Szczegóły aktualności:

Misje gospodarcze: Pora na Wielką Brytanię

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 09-07-2018

Urząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w misji gospodarczej do Wielkiej Brytanii (Londynu), która odbędzie się w terminie 9-12 września 2018 r. Zapewniamy kompleksowo: program merytoryczny (w tym m.in. giełdy kooperacyjne B2B), tłumaczenia, materiały promocyjne, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, transport lotniczy oraz osobowy. Rekrutacja na wyjazd potrwa do 20 lipca do godziny 23:59.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w województwie lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt to 2 300 zł brutto.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail e.sielicka@lubuskie.pl lub e.rutkowska@lubuskie.pl formularza zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (zał. nr 2).

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej. W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail e.sielicka@lubuskie.pl lub e.rutkowska@lubuskie.pl lub telefonicznie 68 45 65 268, 68 45 65 426.

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN

ZAL.1

ZAL.2

ZAL.3

Zapisz się do naszego newslettera!