Szczegóły aktualności:

Co warto zobaczyć w Lubuskiem?

Małgorzata Tramś-Zielińska | Warte uwagi | 29-08-2018

Zakończył się drugi etap Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Wśród  finalistów II etapu  jest  blogerka opisująca Lubuskie - Agnieszka Trolese. - Gdy ktoś pyta mnie gdzie w Polsce pojechać na ciekawe i oryginalne wakacje moja odpowiedź brzmi: lubuskie. Kryją się tutaj wspaniałe parki krajobrazowe, sosnowe lasy, jeziora z bardzo czystą wodą, najlepsze winnice w Polsce i majestatyczne zamki – czytamy na blogu.

SZLAKIEM WINA I MIODU – POMYSŁ NA CUDOWNY WEEKEND W LUBUSKIM

https://tasteandtravel.pl/category/europa/polska/)

Co warto zobaczyć w lubuskim? Subiektywny przewodnik po atrakcjach regionu.

Gdybyście spytali mnie jakie jest najpiękniejsze miejsce w regionie lubuskim nie mogłabym wskazać tylko jednego. Jest ich tak wiele! Lubuskie to dla mnie przede wszystkim kontakt z NATURĄ, możliwość wyciszenia się, doświadczenia polskiego slow life w najlepszym wydaniu. Niesamowite parki krajobrazowe, w których oprócz jedynego w Polsce foto safari można podziwiać polodowcowe krajobrazy oraz rzadkie gatunki ptaków; jeziora z zadziwiająco czystą wodą, winnice i lasy, które zachęcają do aktywnego wypoczynku. Umysł i ciało odpoczywają tutaj „przy okazji”, chłonąc piękno, które napotykamy na każdym kroku.

Mistrzostwa Blogerów

Udało się wyłonić ośmiu najlepszych turystycznych blogerów. Tym samym rozpoczyna się etap trzeci, podczas którego można śledzić kolejne wojaże i wyjątkowe relacje finalistów.

Poniżej  link do konkursu wraz regulaminem

https://mistrzostwablogerow.polska.travel/#konkurs

 

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!